Історії

Непростий «найкращий» друг

У нас вчора з’явився новий співробітник, – з невимовною радістю розповідав Олег своїй колезі Галині. Він такий хороший та життєрадісний! Ще не все засвоїв на новій роботі, а вже старався зі мною подружитися! Сьогодні домовилися разом подивитися футбол.

-Тобі не здається, що щось тут не так, Олеже? – мовила жінка й додала: – Ще б таким ж щирим був.

-Люба, я ж завжди розбирався у людях. Це приємний, привітний чоловік. Чого ти? Не хвилюйся, – впевнено сказав Олег й закрив за собою двері.

Хлопець пізно повернувся додому. Галя його не дочекалася й заснула. Зранку все ж поцікавилася, як пройшла зустріч.

– Мені здається, це саме та людина, той друг, якого мені так не вистачало! – мовив Олег.

– Коханий, ти ж ще донедавна говорив, що дружби не існує.

– Помилився, – з блиском в очах додав.

З того моменту Олег більше часу став проводити з новим приятелем: вечірки, паби, футбол, клуби, нові знайомства. А ще кілька днів тому він був тим хлопцем, що полюбляв залишатись наодинці й надавав перевагу спокійній домашній атмосфері разом із коханою.

Читайте також: Лайфхаки, що допоможуть уберегтися від спеки вдома

Олега не впізнати. Очі світяться, веселий, життєлюбний, енергійний. Проте все менше часу приділяв сімейному затишку. Галя ніяковіла, не знала, що й думати, та поки нічого не говорила, сподівалась, що це ненадовго.

Але ситуація не змінювалася. Навпаки. Лише погіршувалася. Після чергового походу в паб жінка не втрималася й висказала все, що думала. На що Олег відповів, що він не раб й не зобов’язаний сидіти щодень в чотирьох стінах.

Галина продовжувала:

-Погано впливає на тебе твій новий друг! З’явився як грім серед ясного неба!

Сварки продовжувалися. Одного дня чоловік вирішив запросити друга в гості. Дівчина не заперечувала, адже давно вже хотіла познайомитися з цим загадковим Сергієм. І о 17:00 дзвінок у двері. Галина побігла відкривати. І вмить ніби закам’яніла.

За дверима стояв не просто друг Олега, а її перше гірке кохання, що принесло дівчинці невимовного болю й страждань, адже тоді Сергій зрадив їй. Та рана вже давно загоїлася, а серце не боліло. Крім Олега, їй вже ніхто не потрібен. Сергій впав на коліна, благав Галю повернутись до нього, що він давно шукає її, а та переїхала в інший куток країни. Просив пробачити й дати ще один шанс, він ж кохає.

А Олег стояв позаду і чув усе це. Його кохана і найкращий друг. Все це не вкладалося у голові. Та жінка підійшла до чоловіка, обійняла і сказала, що кохає лише його, а Сергію відповіла, що він ніколи не зрівняється з люблячим і таким турботливим, її Олегом.

Вам також має сподобатись...