Історії

Кохання всього твого життя прийде. Пізніше. Після головної помилки твого життя

«Можливо наші помилки — це те, що визначає нашу долю». (Кері Бредшоу)

Можливо, так і є: щоб набути цілісності, спочатку треба розбитися.

Кохання, яке приносить біль, розбиває серце. Ви знаєте, як це буває: ви сповнені надії, ви ризикуєте всім заради коханої людини… а потім виявляється, що у цій грі виграш вам не світить.

І ось ви розбиваєтеся на мільйон уламків і гадаєте, як можна було так помилитися.

Всі ми помиляємося в коханні.

Ми обираємо собі партнерів, виходячи з того, який урок має засвоїти наша душа. І часто ми навіть не усвідомлюємо, що саме найболючіші уроки — найпотрібніші.

Легке життя не змінить нас, а повсякденність не розширить нашу свідомість. Це можливо тільки коли ми залишаємося наодинці із собою та своїм жалем.

Можливо, жодних помилок взагалі не існує: адже це цінні уроки про те, що ми собою насправді являємо і як любимо.

Звичайно, завжди будуть такі стосунки, які нам хочеться змінити заднім числом. Якщо любов закінчилася стражданнями, нам не хочеться, щоб вона залишалася вічним шрамом у наших спогадах.

Але як би нам не хотілося уявити собі цю любов іншою, факт залишається фактом: ця любов потрібна була в нашому житті, щоб розбити наше серце.

Абсолютна істина в тому, що нам потрібна велика помилка, яка спонукає нас до кохання всього життя.

Нам потрібно розвалитися на шматки, щоб навчитися збирати себе.

Біль і страждання допомагають нам прокласти шлях до кохання всього життя, яке ми знайдемо пізніше.

Одна з найголовніших помилок любові — залишатися у стосунках, з яких треба було йти відразу. Або взагалі не починати їх — точно не чекати, поки все покотиться під укіс.

Однак ці стосунки і не мали тривати вічно. Їхня цінність в іншому: навчити нас, що таке кохання.

Всі ми були в таких стосунках, де безуспішно намагалися залікувати рани і докласти всіх зусиль, щоб любов не закінчилася розривом; але ви повинні розуміти, що вашої вини у цьому немає. Чому не судилося бути, того не буде.

Чому ж кохання закінчується катастрофою?

Тому що вона хоче потрясти вас до глибини душі і усвідомити, що всі ваші уявлення про неї були хибними.

Після катастрофи (як ви її називаєте) ви змушені подумати про те, що пішло не так, і всерйоз подумати над природою кохання.

 

Читайте також: ТОП-7 міцних пар українського шоу-бізнесу

 

Зцілення не може статися за один день — воно настає лише тоді, коли ви дивитеся правді в очі. Визнавши правду, ви зцілилися.

У той день, коли ви прийняли істину, ви зрозуміли, що справжнє кохання у вас все ще попереду.

І цього разу все буде інакше. Вас любитимуть за те, ким ви є, ви отримаєте поштовх робити те, що вам справді хочеться робити, і зрозумієте, що саме цього завжди шукали.

Помилки, вчинені нами сьогодні, приносять нам користь завтра. Так, сьогодні вам боляче, але завтра ви знайдете для себе дещо краще, тому що на той час краще розумітимете, що шукаєте.

Ви отримаєте те, що шукаєте тільки коли будете готові. Коли у вас розбите серце, не здайтеся. Прийміть цей урок.

Кохання, яке прийде назавжди, не буде пов’язане з усіма попередніми. Воно буде зовсім не схожим, і тоді ви і зрозумієте, що полагодили розбите серце і стали сильнішими.

Це кохання принесе вам спокій, а не хаос.

Воно принесе сенс, а не виконання швидкоплинних бажань. Обійми принесуть вам втіху, розмови – насолоду, і ви не проміняєте день, проведений вдома з коханою людиною, ні на що на світі. Цьому коханню ви скажете «так».

Ви зрозумієте, як вам пощастило зробити помилку. Ви нарешті зрозумієте, що для вас важливо, і ця любов буде подібна до річки, тихої і спокійної.

Вам також має сподобатись...