Шоу-бізнес

Дорофєєва вперше прокоментувала, чи готова до нових стосунків після розлучення з Дантесом

У березні 2022-го року відомі українські артисти, улюблена багатьма зіркова пара, Надя Дорофєєва та Володимир Дантес приголомшили своїх шанувальників новиною про те, що розлучаються.

З того часу співак прокоментував їхнє рішення і зазначив, що вони залишилися друзями, у хороших стосунках.

Тепер розрив прокоментувала й Надя. Виконавиця зазначила, що вони вирішили розповісти про своє розлучення, адже було тяжко це приховувати. Та водночас, хоч пара вже не разом, Вова та Надя поважають один одного та залишилися друзями.

 

Читайте також: Осадча висказалася про артистів, які не варті українського паспорта

 

“Я завжди досить відверта зі своїми шанувальниками. І я не думаю, що ми когось образили тим, що ми з Вовою сказали про те, що ми вже більше не разом, але ми дуже поважаємо одне одного. Хотілося вже про це сказати, тому що ми розлучилися ще до війни.

І було багато запитань, нам було дуже складно відповідати: “як там Вова”, “як там Надя” – а ми ж не разом вже. Тому ми вирішили поставити крапку в цьому”, – розповіла артистка“Зірковому шляху”.

Також Надя і відповіла, що хоч вони з Дантесом відносно недавно розлучилися, але вона готова до нових стосунків.

Нагадаємо, після розриву пари у ЗМІ почала ширитися інформація, що Дорофєєва закрутила роман із відомим київським ресторатором Мішою Кацуріним. Він, до речі, також розлучився у той самий період, що й Надя з Володимиром.

Вам також має сподобатись...