Шоу-бізнес

“Зараз той час, коли можна розпочинати нове життя” – Дантес вперше назвав причину розлучення з Дорофєєвою

Життя Володимира Дантеса, як і кожного українця, повністю змінилося після 24 лютого. Проте багатьох приголомшила саме новина про розлучення зі співачкою Надією Дорофєєвою.

Зіркове подружжя оголосило про своє рішення 18 березня. Пара була у шлюбі майже 7 років.

На запитання ведучих “Сніданку”, чому вирішили повідомити в березні, коли всі навпаки намагалися згуртуватися, співак відповів:

“Ми перестали “згуртовуватися” ще до початку повномасштабної viйни, просто про це пізніше розповіли. Подумали, ніби ніхто так не зверне на це уваги, як це було в мирні часи. Знаєте, зараз той час, коли можна починати нове життя. І розходитися можна мирно, залишаючись друзями”.

Крім того, після повномасштабного вторгнення Дантесу довелося залишити столицю 25 лютого. Лише недавно співак повернувся до Києва.

“Я пам’ятаю перші дні. Вибухи, паніка, на дорогах щось неймовірне відбувалося ще й зима. І виглядало все якось апокаліптично, наче світу більше не існує. Але зараз, повертаючись, ставишся навіть інакше до КПП.

Раніше було, що ти під’їжджаєш, бачиш поліцейського, думаєш: “Зараз щось буде”. А зараз та сама ситуація і ти думаєш “Я в безпеці”, хлопці завжди запитають як справи, побажають хорошої дороги, скажуть “Бережіть себе”. І ти розумієш, як навколо змінилися люди і ти разом із ними.

Крім того, Дантес каже, що захоплюється киянами, які продовжують працювати, незважаючи на всі події, що відбувалися у регіоні кілька місяців тому.

 

Читайте також: Світлана Лобода розчулила піснею українською про війну та чорно-білим кліпом до неї

 

Співак зізнається, що зараз багато роботи, адже його команда повернулася до столиці.

Сам артист родом із Харкова. Каже, що активно стежить за подіями, що відбуваються в рідному місті. Крім того, він дав притулок у будинку, де проживала і його мама, своїй викладачці з вокалу та її подрузі.

“Тиждень по тому вони вирішили повернутися до Харкова, проте планують приїхати знову, оскільки там поки що складно. У мене багато волонтерів із однокласників у Харкові, вони кажуть, що зараз у місті трохи важче, ніж було.

Проте мені здається, що це ненадовго, бо Харків дуже сильний, як і вся область. Я молюся, що ось-ось це закінчиться”, – прокоментував Дантес.

Вам також має сподобатись...