Шоу-бізнес

Осадча висказалася про артистів, які не варті українського паспорта

Відома українська ведуча Катерина Осадча різко висловилася щодо тих артистів, які родом з України, але живуть у Росії та замовчують жахливу агресію в рідній країні.

У своєму Instagram Осадча опублікувала відео, в якому обурилася через українських артистів, які жодного слова не сказали про жахливу viйну, яку розв’язала Росія.

Вони ж продовжують поводитися так, ніби нічого не й відбувається, і далі продовжують заробляти гроші в країні-агресорі.

До того ж, Катерина зазначила, що вже давно збиралася записати відповідний ролик, але до останнього сподівалася, що хтось із них змінить свою думку. Проте, як виявилося, марно.

 

Читайте також: Єфросиніна розповіла, як колись Кіркоров випрошував ролі у Зеленського

 

“Є ті українці, які обрали шлях мовчання. Ми до останнього вірили, що не існує таких грошей, не існує такої сили, яка б змусила мовчати українців про viйну, про криваві злочини. Люди, не знайшли в собі сили сказати, що країна, у якій вони запрацюють гроші, вбиває їхніх батьків, друзів та близьких…

Я давно збиралася записати це відео, але весь час очікувала, що хтось із цих людей порушить мовчання і скаже своїй аудиторії правду про кровопролиття на їхній батьківщині, про звірства країни, де вони заробляють, але марно”, – зазначила Осадча.

Тому ведуча вважає, що такі артисти родом з України, як Ані Лорак, Таїсія Повалій, Регіна Тодоренко, Олександр Рева, MARUV, Джиган (Деніс Устименко), Артик та Асті (Ганна Дзюба та Артем Умрихін), Ганна Седокова, Кирило Туриченко, Галина Безрук – недостойні мати український паспорт.

“Чи мають право ці українці називати себе українцями, коли їхній народ вбивають?

Чи мають вони право користуватися українським паспортом, коли своїм мовчанням вони підтримують вбивство, тортури, зґвалтування населення України?

Вони не гідні бути громадянами нашої сильної, вільної та мужньої країни. Українська паспорт треба заслужити”, – наголосила Осадча.

Вам також має сподобатись...