Астрологія

Оригінальний гороскоп для жінок з нотками сарказму

Цей гороскоп про кожен знак Зодіаку дуже відрізняється від тих, які ми звикли читати.

Адже зазвичай про нас пишуть із найпозитивнішого боку, м’яко обминаючи непривабливі риси характеру. Однак, не в цьому випадку. Цей гороскоп написаний із ноткою сарказму, досить уїдливим тоном.

То що, готові прочитати про себе щось не дуже добре?

Жінка-Козеріг

Взагалі, я впевнена, що будь-яка жінка під знаком Козерога просто зобов’язана стати викладачем чогось. Вірте мені, я все життя живу з матір’ю-Козерогом. І немає в цьому світі предмета, на тему якого вона не могла б дати мені поради. Чоловіки, зустрівши жінку-Козерога, просто засвойте.

Ви завжди робитимете щось «не так», забіть і не напружуйтесь, Козеріг Вас колись навчить. Складно зустріти більш практичну та завзяту жінку. Ну, приблизно на стільки вона і низько емоційна.

Щоб торкнутися серця жінки-Козерога, Вам доведеться навчитися обрізати шипи на трояндах власними зубами, відкривати вінце силою думки і трахатись стоячи на голові. І не факт, що вона вразиться. Мені здається саме після невдачі з Козерогами, деякі чоловіки починають боятися жінок і навіть змінюють орієнтацію.

Але зате, їй майже будь-яка «Тварина» — пара. Відмінно підійде Рак, в силу своїх мазохістських нахилів і бажанням підкорювати непокірне.

Добре впишеться в пару, дзеркально занудний чоловік-Козеріг. Телець-відмінно. Лев-терпимо. Риба-можна.В цілому, жінка-Козеріг вихід заміж або щоб не паритися на тему зміни сексуального партнера, або для власної вигоди. Що за щастя таке «у коханні», воно не в курсі.

 

Жінка-Стрілець.

Жінка «Куля-Дура». Від хворої активності цієї жінки, можна не хило заморочитися. Тому емоційно нестабільним та психічно несправним, краще не зв’язуватися. Доведе до лікарні.

Куди біжить ця божевільна? То вона хитає дупу в залі, то самостійно змінює пробите колесо, а то вже відлітає на край світу, бо їй сьогодні такий сон наснився.

Занадто різнобічна особистість, для спокійного та щасливого життя. У старості обов’язково подасться в модні коучі, по чому-небудь, і буде в цьому гармонійна. Вибираючи між гаманцем і душею, обов’язково вибере душу. Тому підкорюючи Жінку-Стрільця, головне не розкіш, а задум.

Залишає у френд-зоні всіх своїх колишніх, а вони періодично бігають плакати їй у жилетку. Що будь-якого нормального чоловіка, швидше дратує, ніж тішить. На неї неможливо довго ображатися, тому що вона як 100 доларовий папірець, викликає захоплення у твоїх друзів і подобається мамі.

Буде чудово, якщо ти теж Стрілець. Вам буде цікаво і весело як разом, так і окремо і обох це не буде напружувати. Овен, теж підійде, особливо для шлюбу. З ним жінка-Стрілець, готова народжувати дітей і займатися ідіотизмом.

Лев буде напружувати своїм «культом особистості», але невибаглива жінка-Стрілець легко від цього абстрагується. З Терезами буде складно, занадто багато сумнівів, для рішучого Стрільця. З Водолієм здорово вдаритись у всі тяжкі і навіть порушувати закон, але нічого серйозного не вийде. Близнюки – марні. Риби – страждаючі. Скорпіон – не дуже. Рак сумний. Козеріг – зануда.

Жінка-Водолій.

Універсальний солдат. З легкістю вилазить з будь-якої життєвої колотнечі. І на машинці шиє, і хрестиком вишиває. Тільки хардкор. На дух не переносить коли брешуть. Не раджу намагатися обдурити жінку-Водолія.

Хочеш підкорити Водолія, розрули на її очах проблему, “відмажся” від поліції, розв’яжи Другу світову. Єва Браун була за знаком Зодіаку — Водолій.

Відмінно складеться з Овном, тому що вони і за “розмовою стежать” і здатні завоювати світ. Туди ж Лев і Стрілець. Близнюкам бути. Відкриєте спільний бізнес чи організуєте ОЗУ.

З Терезами вийде, головне Терезам, як завжди, не сумніватися і не брехати. (НЕ брехати!) Телець занадто зрозумілий і занадто непідприємливий. Рак – домогосподарка. Діва – педант. Риба – надто чутливий.

Жінка-Риби.

Легкий видобуток аб’юзерів та садистів різних мастей. Чуттєва. Влюблива. У голові найчастіше каша. Серіали та фільми про кохання.

Взагалі, чоловікам із міцною психікою та твердою життєвою позицією, я б не радила зв’язуватися з Рибами. Тому що рано чи пізно ти станеш або жилеткою, або спонсором.

Риба це Drama queen і їй у цьому норм. У неї просто занадто тонка душа і ось це все. Загалом немає нічого поганого в тому, що вона актриса. Шерон Стоун, до речі, теж Риба.

Якщо хочете нескінченно дбати про жінку. Беріть Рибу, це прямо Ваше.

Їй, звичайно, підійде принц, один в один такий, як Телець. Спокійний, чуйний, працьовитий. З Козерогом теж норм, але він страждань ніколи не зрозуміє. Ось Близнюки, прямі зможуть відвернути Рибу від страждань і прям розфарбувати її життя в яскраві фарби. Всі інші, просто Ні.

Жінка-Овен.

Така гаряча та імпульсивна. Легко розвине конфлікт, на порожньому місці. Зате чесна. Висловить Вам правду-матку, у її поданні, не соромлячись епітетів та словникових оборотів. Що думає, те й несе. Її неможливо в чомусь переконати, якщо в голову клин зайшов, то не вибити.

Зате не зрадить, внутрішній Капітан Справедливість не дозволить. Дуже часто занадто «сильна незалежна».
Щира та нефальшива.

Іноді може здаватися грубуватою, а іноді, так воно і є. Близнюкові краще навіть не пробувати, перетворить на ганчірку і вимиє ним підлогу.

Жінка-Телець.

Найадекватніша істота жіночої статі на планеті. Хто знає, як так зійшлися зірки і в якому будинку Луна, але явно, в будинку адекватності. Відчуття, що її навіть ПМС не бере.

Все скрізь встигає та життєвих драм не визнає. Відповідальна, дисциплінована, незаморочена. Вразити її просто адекватністю.

Здається часом, що вона непробивна, але це не так, просто не видає свої емоції напоказ.

З Дівами та Стрільцями, нормальні союз, шлюб, життя. З Козерогом обов’язково розбагатіють. Головне не зв’язуватися з Раком, навіщо такій ідеальній жінці, ось це все.

Жінка-Близнюки.

Дуже, дуже безтурботна жінка. Легка на підйом. Абсолютно незаморочена. Вона не розслабляється, тому що не напружується. Іноді все ж таки переходить у стан нервозу, але на Вас це все одно не позначиться.

Просто не посягайте на її особистий простір, її відносини та її життя. Це все, що потрібно. Близнюки + Близнюки = LOVE. Ця пара може прожити все життя разом, один одного не напружуючи і може навіть не зустрічаючись. І Водолій, обов’язково Водолій.

Жінка-Рак.

Та сама мати, яка нескінченно кричить із вікна, то кличе «їсти» чоловіка та дитину, то збирає їх по району. Загалом, будь-якого розсудливого, замучить своєю турботою.

А якщо не оціниш, образиться і вночі, встромить тобі в серце ніж. Або просто буде методично підсипати тобі у каву миш’як.

Просто, цінуй свого маленького Рака, навіть якщо вона віднесла останні гроші з дому на якусь чаклунку, яка обов’язково начарує Вам багатство, радість і царство небесне.

Ну ласа вона, на всяк подібний сатанізм і езотерику. Чудово їм буде з Дівою. Будуть тарілочки до блиску натирати і білизну за кольором сортувати. Хороший контакт з Тельцем. З Козерогом не складеться, тому що він має бути ідеалістичною іконою в сім’ї, а вона на це не піде і стомить турботою.

Жінка-Лев

Вау! Любить себе.

Сама обдурює, як по білому світу ходить така розумниця і красуня і кому такий скарб, дістанеться. Штурмуй її серце-компліментами та подарунками. Просто приноси цьому Богу-дари і начхати, хто ти там по гороскопу.

Любить розкіш. Ну, що тут міркувати. Левиця. Частіше Світська. А якщо ні, то страждає від недооціненості.

 

Читайте також: Дорофєєва вперше прокоментувала, чи готова до нових стосунків після розлучення з Дантесом

 

Жінка-Діва.

У цій навіть пакет для пакетів, ретельно випрасований і відповідає кольору кухні. Правильна. А якщо ти не згоден, то я тобі не раджу. У цієї жінки у всьому має бути порядок, так легше панувати. Все контролює.

В ідеалі – теж Діва, але навіть він, може не витягнути відповідальності. Овен – занадто захоплений ідіот, а вона сміх без причини, не дуже схвалює.

Ось сім’янин — Рак, надійний Телець і завзятий Козеріг, що треба, там вони осередок, і будинок, і пентхаус збудують.

Жінка-Терези.

Нічого спільного з врівноваженістю і зваженістю, не ведіться. Якщо не хочете щоб довго вагалася, просто беріть всі свої руки і швидко, можна особливо не питати. Різного роду проблеми, вона генерує зі швидкістю світла, нудьгувати не доведеться.

Щиро здатна захоплюватися будь-яким чоловіком, підходять усі. Взагалі, все. Обов’язково знайде у них хороше та культивує.

Жінка-Скорпіон.

Ось де трилер причаївся. Здорово оцінює, що всі навколо ідіоти, а вона розумна та об’єктивна. А ще аристократка. І глибока та зріла особистість.

Не раджу переходити тій жінці дорогу, помститься, розітре в порошок, згодує голодним собакам. Не прощає вона, не прощає. Дуже завзята. Але деспотична, поблажок тут чекати не доведеться. Чоловіків визначає по нюху. І як у неї це виходить?

Ось кого, не обдуриш. Вичленовує в чоловікові найкращі якості та об’єктивно їх просуває, для досягнення максимальних висот. Просто покажи, що ти вмієш, і вона розбереться.

Насправді мила, просто добре це приховує.

Вам також має сподобатись...