Новини

Арестович про наступ російських військ на Донбасі та Півдні: “Я даю 99%, що провалиться”

Наступ російських військ на Донецькому та Луганському напрямках триває вже 12 діб, на Південному напрямку воно розпочалося 17 квітня.

Про це в ефірі телемарафону повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

“Наступ там (ред. — на Донбасі) триває вже 12 діб. Усі чекали настання, як 24 лютого. Величезна страшна сила навалилася 24 лютого і нікого не перемогла, отримала по зубах і відкотилася. Зараз вони почали воювати за підручниками. Не так, як їх генерали-ідіоти планували спочатку, а вони наступають окремими групами.

Нагромадили під Ізюмом величезну кількість військ — там 25 тисяч військ, але воно величезне для другої фази наступу, оскільки спочатку було 50 тисяч.І намагаються окремими ротами просуватися вперед, шукаючи слабкі місця нашої оборони.

Усі ці дії, які розпочалися 12 діб тому — це ротні групи намагаються просуватися вперед. На Півдні вони розпочали лише позавчора. Також окремими ротними групами”, — заявив він.

 

Читайте також: Як українським біженцям оформити дитину до школи у Польщі

 

Арестович також наголосив, що у них нічого не вийде, оскільки сил, які вони накопичили, замало.

“Одразу скажу – у них нічого не вийде. Це останній оперативний резерв Росії, більше немає.

Є ще 10-15 тисяч нещасних розстріляних, яких вивели з Київської, Чернігівської та Сумської областей – вони зараз під Білгородом і пишуть у переважній більшості рапорту про звільнення

Звичайно, це наступ, звичайно, візьмуть парочку наших населених пунктів, звичайно, будуть втрати у нас.

Але загалом, я даю 99%, що цей наступ провалиться, тому що сил, які вони накопичили, недостатньо”, – зазначив радник голови ОП.

Вам також має сподобатись...