Лайфхаки

4 хитрощі – і можна поливати сад та город набагато рідше: дізнайтеся, як робити правильно

Розумні дачники не пропадають на городі з ранку до вечора. Вони знають, що робити, щоб не бігати з лійкою без утоми, фанатично поливаючи рослини, щоб не зачахли.

Є кілька найпростіших прийомів, про які, ймовірно, багато хто навіть знає, але зовсім забуває застосовувати їх, щоб полегшити працю на городі.

Варто лише згадати деякі хитрощі і не доведеться поливати грядки щодня.

Прості прийоми, щоб скоротити поливи

Дачники зможуть зітхнути вільно і навіть забути про часті поливання, якщо скористаються простими правилами і візьмуть на замітку 4 рекомендації.

По-перше, простий спосіб, щоб не виснажувати себе поливами грядок та саду – мульча. Замульчувати ґрунт навколо рослин простіше простого і не затратно.

 

Читайте також: Кошовий вперше розповів, навіщо зустрічався із Зеленським на Банковій з початку viйни

 

По-друге, посадки потрібно поливати рясно. Якщо полив слабкий, вода швидко випарується, і поливати доведеться знову і знову. При рясному поливі волога довше збережеться у нижніх шарах грунту, що сприятливо позначиться розвитку кореневої системи.

По-третє, 5-літрові пластикові пляшки стануть у нагоді у випадку, коли немає можливості часто поливати город. На дні пляшки робиться отвір, і вона прикопується поруч із рослиною. Вода надійде до коріння за необхідності.

По-четверте, бур’яни слід видаляти своєчасно. Вони постійно конкурують із посадками за поживні речовини та вологу.

Вам також має сподобатись...