Шоу-бізнес

Кошовий вперше розповів, навіщо зустрічався із Зеленським на Банковій з початку viйни

Керівник студії “Квартал 95” Євген Кошовий зізнався, що під чаc жахливої агресії зустрічався з президентом України та найближчим другом Володимиром Зеленським.

Євген Кошовий розповів, що їхня зустріч із Володимиром Зеленським відбулася після повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

За словами Кошового, він разом із іншим актором “Кварталу 95” Олександром Пікаловим на початку квітня приїжджали до президента на Банкову.

Тоді, як згадує Євген, він ще здивувався велику кількість журналістів в адміністрації президента. Пізніше Кошовий дізнався, що цього дня до Зеленського приїжджав прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон:

“Приїхали просто, щоби підтримати його. У нього було 15-20 хвилин. Було багато журналістів, вже потім дізналися, що в цей час приїхав Борис Джонсон. Ми зустрілися з Андрієм Борисовичем, з Володимиром Олександровичем, трохи поспілкувалися, запитали у них. Я йому показав трохи мемов “Я вам зараз карту покажу, 4 точки”.

Там було те, що він не бачив. Я йому покидав. Хтось у Facebook надсилає, я йому пересилаю. Так, трішки розрядили обстановку. Я думаю, що не ми його приїхали підтримати, а після зустрічі було таке відчуття, що він нас підтримав, вийшли з ейфорією, каже: “Так, все, давайте, мені треба працювати”, – розповів Кошовий в інтерв’ю “Українській правді”.

Кошовий зізнався, що після зустрічі вони з президентом зробили фото на згадку, втім актор фотографію не оприлюднить – береже до перемоги.

Також Євген поділився, в якому стані зараз перебуває Володимир Зеленський:

 

Читайте також: Брежнєва та Меладзе розлучаються через viйну в Україні – ЗМІ

 

“Він у стані військовому. Він зібраний. Він, напевно, мені бреше, що він спить. Каже, що спить. Таке відчуття, що він цілодобово у медіапросторі, або десь на зустрічі з генералами, або з військовими, тому я не знаю, скільки годин він може спати”, – сказав артист.

Він додав, що якби знав про те, які виклики чекають на Володимира Зеленського під час його президентства, то все одно не став би відмовляти його йти в політику:

“Навіть якби я його відмовляв, знаючи Володимира Олександровича, він би не відмовився, тому що ти бачиш, 2019 рік, із цією навалою критики та всього іншого, що було на нього вилито. Потім прийшов ковід, а потім повномасштабне вторгнення.

Ніхто не очікував цього. Я думаю, якби він знав, я не думаю, що він відмовився б. Мабуть, я б його не відмовляв. Тому що це було його рішення”, – пояснив Кошовий.

Вам також має сподобатись...