Історії

10 порад про шлюб від «розлученої», які варто почути кожній дружині

Мені якось трапилася стаття, написана розлученим чоловіком, у якій були тямущі поради для тих, хто у шлюбі.

Автору можна аплодувати стоячи — потрібна чимала мужність, щоб говорити про свої помилки. Але в статті, про яку я говорю, не вистачало погляду з боку жінки.

І прочитавши її, я вирішила записати те, що мені вдалося дізнатися за останні 10 років.

Зараз я перебуваю в третьому шлюбі, і люди, як правило, соромляться, дізнавшись про це, і ніби чекають, що я теж буду засоромлена цим фактом.

«Обидва мої розлучення були одними з найважчих періодів у житті, але в чому дійсно соромно зізнаватись, так це в тому, що за цей час я нічого не навчилася».

Для нинішнього чоловіка це теж не перший шлюб, і тому ми тепер сяк-так в курсі, як поводитися зі своїм партнером і чого краще робити не варто.

Зрозумійте правильно, мій шлюб не є ідеальним, але саме минулі помилки допомагають сьогодні вирішити, як поводитися з чоловіком. Я багато чому навчилася, і тепер дещо виходить.

Пропоную вашій увазі свою версію порад для створення щасливої ​​спілки.

Поважайте чоловіка

Зауважте, я не кажу: «Поважайте чоловіка, коли він на це заслуговує». Чоловік найбільше у світі потребує поваги, і повага дружини є для нього найбажанішою.

Це пастка, в яку потрапляли ми всі: на повагу треба заслужити. Так, ми хочемо, щоб наше подружжя поводилося так, щоб подібне наше ставлення було заслуженим, але правда полягає в тому, що ваш чоловік — звичайна людина.

І він помилятиметься. Але це та людина, яку ви обрали, щоб разом йти по життю, вона взялася вести за собою всю сім’ю — і вже за це її варто поважати.

«Скористайтеся цією порадою, і ви побачите: повага незважаючи ні на що спонукає вашого чоловіка заслуговувати на таке ваше ставлення щодня.»

Це не означає, що ви повинні вдавати, що він прийняв правильне рішення, коли це не так. Такі речі можна обговорювати, але ви можете зробити це з повагою. Це змінить все для чоловіка.

Бережіть серце

Трава не зеленіша у сусіда. Не вірте, що брехня про те, що ваш чоловік стрункіший, більше заробляє, має більш дорогу машину або квартиру, зробить вас щасливішою жінкою.

Світ навколо нас дуже різноманітний, і близькі постійно нагадуватимуть нам, що ми не є власниками всього найкращого, але це не правда. Живіть тим життям, яке вам дане, і будьте вдячні за це.

Чоловік, діти — у такому порядку

«Коли ми сідаємо у літак, стюардеси пояснюють нам правила безпеки ще перед злетом. І коли вони розповідають, як користуватись кисневою маскою, то нагадують, що спочатку її треба вдягнути на себе, а потім на дитину. Невже це тому, що вони вважають, що ми важливіші за дітей?»

Звичайно, ні, але ви не зможете допомогти дитині, якщо самі не дихатимете. Це правило працює також у сім’ї та в батьківстві.

Ви не зможете нормально виховати вашу дитину, якщо шлюб руйнується. Я пробувала так робити – не виходить.

Також неминуче настане день, коли діти виростуть і покинуть рідну домівку, щоб жити своїм життям та виконувати свої мрії.

Якщо ви не вкладалися у стосунки з чоловіком, обидва залишитеся в спустілому гнізді і з спорожнілим серцем.

Прощайте

Ніхто не досконалий. Ми всі помиляємось.

Якщо прощати стане вашою звичкою – прощати все, починаючи з великих прорахунків і закінчуючи щоденними дрібницями (щодня я прощаю своєму чоловікові те, що він кидає свій мокрий рушник на полицю у ванній замість того, щоб повісити його на гачок) – ваша злість не буде зростати.

Розмовляйте більше

У мене раніше була погана звичка не казати про те, що відчуваю. Я грала в стандартну гру «Ти повинен знати, чому я злюсь», і це було просто нечесно.

Чоловіки не такі чутливі, як жінки, і вони просто не завжди знають, що поводяться байдуже.

Я все ще навчаюсь, і іноді чоловікові доводиться «добувати» з мене правду, але намагаюся пам’ятати, що треба говорити про те, що я відчуваю.

 

Читайте також: Як посмажити соковиті деруни без борошна та яєць: виходять ніжні та повітряні за допомогою цих хитрощів

 

Плануйте регулярні побачення

Ніколи не переставайте ходити на побачення зі своїм чоловіком. Навіть якщо ви не можете дозволити собі вечерю в ресторані та похід у кіно (у нас рідко виходить це зробити), вам необхідно регулярно проводити час наодинці один з одним.

Не говоріть про сімейний бюджет, графік і про дітей. Ми часто мріємо разом про наше майбутнє або плануємо відпустку нашої мрії.

Так підтримується наш емоційний зв’язок і ми дізнаємося про щось нове одне про одного, хоча разом уже чотири роки.

Ніколи не промовляйте слово на літеру «Р»

А якщо ви збираєтеся його вимовити, то вимовляєте всерйоз. Простіше кажучи, погрожувати розлученням нечесно.

Вивчіть його мову кохання

У кожного з нас є мова кохання. Те, як ви сприймаєте її, часто відрізняється від того, як це відбувається у вашого чоловіка.

Йому потрібно, щоб ви його підбадьорювали та підтримували, чи він віддає перевагу матеріальним подарункам? Якою б не була його мова кохання — вивчіть її та використовуйте.

Ніколи не говоріть про нього погано

Мені важко дався цей урок. Навіть якщо ваш шлюб зараз проходить через труднощі і вам потрібна порада, краще зверніться до психолога.

Сімейний психолог – це чудовий спосіб вирішити проблему. І пам’ятайте, що члени вашої родини та друзі не можуть бути об’єктивними і не завжди зможуть дати вам мудру пораду.

Вони знають лише про один бік конфлікту і часто негативно налаштовані до іншого члена сім’ї.

Вибирайте кохати

У шлюбі трапляється так, що одного разу ви можете прокинутися та відчути, що більше не закохані. Все одно вибирайте кохати.

Буває такий час, коли чоловік вас більше не приваблює. Вибирайте кохати. Пам’ятаєте? «У хворобі та в здоров’ї, у горі та в радості».

У клятвах не сказано «якщо трапиться біда». Там сказано «в горі та в радості».

Це означає, що важкі часи обов’язково настануть. Проблеми у житті неминучі, вони трапляються з кожним. Тому вибирайте любити його – він цього вартий.

Вам також має сподобатись...