Історії

«Я кохаю іншого. А ти – лише друг»

Розповім вам сьогодні історію свого знайомого Олександра, який усім серцем кохав Анастасію¸ та, на жаль, вона кохала іншого.

Зараз це називають «френдзона», коли один любить, а інша то відштовхує, а то притягує до себе, і так триватиме вічність, допоки комусь це не набридне. Анастасія знала про почуття Олександра й вдало вміла цим користуватися. Вона кохає іншого, але і його чомусь не відпускає й не дає будувати своє щасливе особисте життя. Щойно той покличе, вона біжить, забувши про все, а коли більше йому не потрібна – обіймає того, хто її щиро любить.

«Так тривало 5 років. Закохався щойно побачив її, як тільки зайшла до квартири, де нас познайомили спільні друзі. Й кохав навіть тоді, коли зрозумів, як вона до мене ставиться, за кого має і побачив її істинне обличчя. Переживав за неї, заспокоював, коли та приходила з чергової зустрічі з «коханим» і… просто любив. А вона … Лише й прибігала до мене, коли це було потрібно. «Мій рятівник!», – говорила Настя щоразу. Рятівник! І вірний друг, який кидав все, і йшов до неї, коли той її знову кидав.».

Читайте також: Як вдало підібрати тональний крем. Найпростіші поради

Та те, що сталося одного разу просто шокувало Олексія. Вона сама приїхала до нього і сказала, що все обдумала, зрозуміла, що не за тим шукала і… поцілувала хлопця. А він й обнадіявся.

Їх стосунки тривали рік. Рік неймовірного щастя закоханого Олексія. А потім Настя просто зникла. Олексій не знав що й думати, що робити.

«Так само раптово й з’явилася. Знову в обійми, знову в плач, знову цей «коханий». Ось тільки мені це вже не потрібно. За той період, що її не було, я мав час все обдумати. Й обдумав. Я змінився.

Я сказав, що не хочу її більше бачити й чути , що я переїжджаю. Я викинув сімку, купив нову. Все нове: нова країна, нове місто, нова робота, новий номер телефону і нове життя. Я перегорів, ні, не так, -перехворів. Все стало на свої місця. Жити стало набагато простіше – так тихо, спокійно і легко. А минуле – для того й минуле».

Вам також має сподобатись...