Лайфхаки

Їсти і не поправлятися. Які продукти можна їсти в необмеженій кількості?

Дівчата – такі дівчата. Ми хочемо їсти, та постійно рахуємо калорії. Ви думали немає таких продуктів, в яких практично немає ккал? Хутчіш читайте та зберігайте цю статтю!

Почнемо з рослин.

№1. Руккола. Неймовірно, але в парі дрібок рукколи лише 10 ккал –, ця рослина точно не нашкодить вашій фігурі. Її не обов’язково їсти без нічого. Можна додати творогу й приправити все оливковою олією і насолоджуватись.

№2 В листях салату також практично немає калорій, при цьому рослина багата на вітаміни А і С + залізо.

№3 Селера. Вона на 95% складається із води, а тому практично позбавлена енергетичної цінності. Також у ній є 30% добової потреби вітаміну К. Найголовніше – купуйте цю рослину свіжою.

№4 Огірок. В ньому, як і в селері, дуже багато води. Найкориснішими є саме молоді, хрусткі огірочки. До речі, шкірку зрізати не потрібно, адже в ній міститься велика доза бета-каротину.

№5 Яєчні білки. Їх можна їсти у великій кількості. Можна добавити томатів і зробити омлет

 

Читайте також: Що в тренді влітку 2021? ТОП-7 рекомендацій стилістів

 

№6 Брокколі —вітаміни А, С, Е, I, K + у цьому виді капусти є 20 % добової дози грубого волокна.

№7 Морська капуста багата на йод і майже не має ккал.

№8 Цвітна капуста = вітаміни С і К . Корисніше її їсти у сирому вигляді.

№9 Ківі. Тут знаходяться безліч корисних вітамінів, мінералів і ферментів, які підвищують імунітет і допомагають спалювати зайві калорії.

№10 Грейпфрут. Він багатий вітаміном С. До того ж, у фрукта низька енергетична цінність, яка точно не зашкодить вашій фігурі.

Будьте здорові!

Вам також має сподобатись...