Лайфхаки

Як зробити кімнату світлішою: поради дизайнерів

При плануванні дизайну кімнати багато хто керується картинками і фото, а в реальності виявляється, що кольори виглядають зовсім не так, як хотілося б. Найчастіше інтер’єр виходить більш темним, ніж здавалося на початку.

Брак світла в приміщенні може впливати на настрій, і потрібно заповнити її більш світлими тонами. Тож, сьогодні ми розповімо, як візуально освітлити кімнату і перетворити її до невпізнаності.

Зайві речі

Якщо інтер’єр кімнати виконаний в похмурих тонах, світла буде катастрофічно не вистачати.

Краще одразу відмовитися від масивних темних штор і величезної кількості подушок. Надавати перевагу потрібно світлим тонам і більш тонким тканинам.

Розмиття кордонів

Освітлити і візуально розширити кімнату можна за рахунок використання прийому під назвою розмиття кордонів.

Для цього потрібно купувати предмети інтер’єру і аксесуари світлих відтінків, наприклад, білі шафи, столи, стільці, ліжко.

Лампочки

В першу чергу, потрібно звернути увагу на джерела освітлення. Стандартної люстри на стелі іноді виявляється недостатньо.

Тоді бажано створити в кімнаті додаткове підсвічування. Найкраще зробити його різнорівневим.

Читайте також: Теплий салат з курячою печінкою

Відмінно підійдуть планки, в яких розміщені лампочки. Любителі прикрас часто надають перевагу витонченим бра або майстерно виконаним світильників, які можна розставити на меблях.

Золото і срібло

Золотистий колір елементів декору теж здатний додати кімнаті світло і сяйво. Позолота добре поєднується з будь-якими меблями, але тут головне – не переборщити. Надлишок золота в оформленні все зіпсує.

Відмінною альтернативою стане срібний тон. Він не такий яскравий і робить інтер’єр кімнати шляхетнішим.

Дзеркала

Не всі знають, що дзеркала здатні зробити кімнату світлішою. Вони можуть подвоїти світло при відображенні, і кімната стане світлішою.

Змінити візуальний вигляд кімнати може навіть одне велике дзеркало. До того ж при гарній рамі воно стане важливим елементом декору.

Відображати і посилювати світло можуть всі блискучі поверхні, наприклад, келихи з кришталю, розставлені в буфеті за склом.

Вам також має сподобатись...