Новини

Якщо Росія й надалі так втрачатиме БПЛА, то її становище погіршиться – британська розвідка 

Розвідка Британії зазначила, що Росія має проблеми через брак безпілотників у зв’язку з санкціями та їх збивання українськими силами.

Про це йдеться у щоденному огляді від британської розвідки, який публікує Міністерство оборони Британії.

У російсько-українському конфлікті безпілотні літальні апарати (БПЛА) відіграли ключову роль для обох сторін, хоча вони й постраждали від високих показників виснаження, наголошується у звіті. БПЛА виявились уразливими як для збивання, так і для електронних перешкод.

РФ ж спробувала реалізувати в Україні концепцію розвідувального удару, яку вона доопрацювала у Сирії. Відповідно до концепції, розвідувальні БПЛА використовуються для визначення цілей, які мають бути уражені бойовими літаками чи артилерією.

 

Читайте також: Найкраще завершення viйни – перемога України з поверненням територій – Дуда

 

Проте, як повідомляють у британській розвідці, Росія, ймовірно, відчуває нестачу відповідних розвідувальних БПЛА для виконання цього завдання, що посилюється обмеженнями її внутрішніх виробничих потужностей внаслідок санкцій.

“Російські літаки з екіпажем здебільшого продовжують уникати польотів над українською територією, ймовірно через загрозу з боку неушкоджених українських зенітно-ракетних комплексів.

Якщо Росія продовжить втрачати безпілотники нинішніми темпами, можливості розвідки та спостереження російських сил будуть ще більш погіршуватися” – зазначається у повідомлення.

До того ж,  з початку viйни розвідки західних країн вже неодноразово підтверджували, що Росія не змогла досягти переваг в українському небі.

 

Вам також має сподобатись...