Новини

Зеленський пояснив, чому “розпрощався” з деякими людьми зі своєї команди

Президент України Володимир Зеленський розповів, що припинив роботу з людьми, з якими в нього різні цінності.
Про це він заявив в інтерв’ю українським журналістам

“Це дуже чудовий результат (залишилося мало людей, з якими розпочинали політичний шлях). По-перше, це говорить про те, що мої пріоритети – це результат і досягати його з тими людьми, які хочуть такого результату, і їхнє життя не вимірюється іншими цінностями.

По-друге, політика змінює людей. Я не хочу це банальне слово використати – “кумівство”, але дійсно вважаю, що немає дуже своїх і дуже чужих у політиці. Політика у нас змінює ситуацію, і треба тікати. Не всі побігли.

Тому залишаються надійними”.

До того ж, за словами Зеленського, раніше він вважав, що закінчити війну з РФ можна “чисто діалогом” і що цей діалог має “відповідний термін”, у ньому можна буде знайти “відповіді на багато питань і багато рішень”.

“А зараз це (переговори між Україною та Росією) як автомобіль, не бензиновий і не електрокар, гібрид, тому й війна така, складна, і перемога буде дуже складною, вона буде й кривава, вона точно буде у бою , але кінцівка точно буде у дипломатії. Я впевнений у цьому”.

Він прокоментував, що деякі питання між Україною та Росією не можна вирішити ніде, крім столу переговорів.

“Оскільки ми хочемо повернути все, а Російська федерація хоче все не віддати, тобто нічого не віддати”.

Крім того, у розмові з журналістами Президент заявив, що сьогодні Україну на війні захищають 700 тисяч військових.

“На сьогодні це 700 тисяч – ось ви бачите результат роботи 700 тисяч людей, що воюють. 700 тисяч. Це в момент війни”.

Зеленський додав, що вся ця кількість людей і техніки розкидана по всій території країни.

 

Читайте також: Якщо Росія й надалі так втрачатиме БПЛА, то її становище погіршиться – британська розвідка 

 

За словами Зеленського, для такої країни, як Україна, потрібна армія не 250 тисяч або 260 тисяч (а бойових там було 120 тисяч – уточнив Зеленський), а значно більше. Тому на початку 2022 року він підписав указ про збільшення збройних сил на 100 тисяч наступного року.

Президент вважає, що навіть ці плюс 100 тисяч не змогли б зупинити повномасштабний напад Росії.

І водночас Зеленський наголосив, що ми зламали хребет однієї з найсильніших армій світу.

“Я думаю, який би апетит не був у різних верств нашого населення, найцінніше – зберегти більше людей, військових. Це сміливі люди, які готові віддати життя… Вважаю, що це наша велика цінність та скарб. Як показав результат цього вторгнення.

Тому… не треба бути дуже жадібними на цей момент, хоч це й не до кінця справедливо. Тому що справедливість, коли ми повернемо все.

Сьогодні ж, щоб зберегти, а це вже буде питання десятків тисяч людей… Ніхто просто так нічого не віддає, але є земля, де вони зайшли та окупували, а є десь глибоко в деяких територіях.

Без зайвих втрат – вийти на лінію, яка була до 24 числа (лютий – ред.), я думаю… це буде для нашої держави перемогою.

Все одно все повернеться. Ми зламали хребет однієї з найсильніших армій світу. Ми це вже зробили. І психологічно. Вони не встануть на ноги протягом найближчих кількох років. Але не забувайте, що всі наші військові також хочуть жити.

Вам також має сподобатись...