Новини

Найкраще завершення viйни – перемога України з поверненням територій – Дуда

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що вважає найкращим завершенням viйни – перемогу України з повним відновленням її територіальної цілісності.

Про це він сказав у інтерв’ю Polski Times.

Президента запитали, як, на його думку, закінчиться агресія РФ проти України.

“Я хотів би, щоб вона закінчилася тим, що Україна поверне всі свої території в межах міжнародно визнаних кордонів. Це дуже важливо для мене, безпеки Польщі та для майбутнього, тому що в політичному значенні це означало б перемогу України у viйні”, – заявив Анджей Дуда.

Він додав, що Польща дуже сподівається на цей позитивний сценарій, тому що він був би найбільш справедливим і надаватиме Україні всю можливу підтримку.

Дуда також зазначив, що в нього склалися дуже добрі особисті відносини з Президентом України Володимиром Зеленським.

 

Читайте також: Готуємо самі: розкрито секрет булочки для хот-догів

 

“Володимир каже, що я його друг. Я теж вважаю його своїм другом. Нас пов’язує сильний зв’язок, який за час цієї війни сформувався на винятково твердому фундаменті”,- констатував Дуда.

Він підкреслив, що завдяки цьому сподівався на початок діалогу щодо розв’язання складних історичних проблем між польським та українським народами.

Президент Польщі також визнав, що в перші дні конфлікту він побоювався за життя Зеленського, відтак їхні розмови в ці дні були щоденними.

Дуда водночас вважає малоймовірним напад Росії на будь-яку країну НАТО.

Вам також має сподобатись...