Лайфхаки

Як створити ефект мокрого волосся, – поради стилістів

З кожним роком ця зачіска набирає все більше й більше попиту серед клієнтів у перукарів. Тож, сьогодні ми розповімо вам, як можна добитися ефекту мокрого волосся вдома.

 

1.Вода. Починаємо все зі зволоження волосся водою. Вода наповнює волосини зсередини, тому вони вбиратимуть менше стайлінгових засобів, що захистить їх від пошкодження.

2.Сироватки або лосьйони. Для кондиціонування волосся необхідно нанести на нього певну живильну сироватку, лосьйон, мус або ж будь-який інший продукт, який не потребує змивання. Так вдасться створити на поверхні волосся плівку, яка утримуватиме вологу, а також волосинки матимуть жирний вигляд. Щоб досягти шикарного результат, стилісти використовують шпильки і гребінці з широкими зубцями.

3.Спрей для фіксації. Стилісти радять використовувати місти, які фіксують волосся, а не лаки, від яких складається враження, ніби волосся “склеєне”. Необхідно обприскати міст по поверхні голови та одразу швидко сформувати локони.

 

4.Накрутка локонів. Тут потрібно просто закручувати локони пальцями у невеликі джгути, а не використовувати різноманітні плойки. Робіть все максимально швидко.

Читайте також: Неймовірно смачний бефстроганов з грибами

 

5.Дифузор.  Висушіть волосся за допомогою насадки-дифузора на фен, не використовуючи гребінця волосся, адже наше волосся повинне лише здаватися вологим, а насправді бути сухим.

6.Правильна укладка локонів.Радимо тримати волосся далеко від обличчя. Якщо ви вкладете всі пасма назад – буде результат, ніби ви щойно вийшли з душу. А якщо хочете вкласти волосся на один бік, то розділіть волосся чітким бічним проділом, орієнтуючись на вигин брів.

7.Спрей для фіксації, щоб закріпити результат. На готову зачіску потрібно нанести ще трохи фіксуючого спрею, аби вона не здавалася неохайною.

Вам також має сподобатись...