Астрологія

Кохання чи просто увага? Як знаки зодіаку проявляють свої почуття

ОВЕН

Овен до останнього не дає волю своїм почуттям. Він завжди скромний, ввічливий, спокійний, але в будь-який момент на нього можна покластися, адже Овен завжди буде поряд в потрібний момент та радий підтримати.

 

ТЕЛЕЦЬ

А от у Тельців є особливість – вони не вміють приховувати і ховати погляд. Можуть недоговорити чи сказати щось навпаки, але саме в їхніх очах ви завжди зможете побачити та знайти правду. Все читайте у погляді.

 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки – це вчинки. Навіть якщо необхідно в певній ситуації мовчати, то вони все одно знайдуть спосіб проявити та показати свої почуття: це будуть різноманітні сюрпризи, які так люблять робити представники цього знака зодіаку.

 

РАК

Якщо ви товариська людина, то можете розгадати таємницю Рака: якщо ви стали цікавою та небайдужою особистістю для Рака, то очікуйте багато питань та емоцій, просто так Рак не буде ставити питань та проявляти свої почуття.

 

ЛЕВ

Парадокс цього знака в тому, що Леви складно контролюють свої емоції. Лев не зможе утримати в таємниці почуття.

 

ДІВА

Поведінка Діви зазвичай стримана, ніхто і ніщо не змусить їх говорити компліменти. А вже якщо з’явилася похвала, якщо скромно відводить погляд, – то ви далеко не байдужі їй

 

ТЕРЕЗИ

Це один з найбільш «замаскованих» знаків зодіаку. Вміє володіти собою та контролювати емоції на всі 100 відсотків.Про їх почуття ви дізнаєтеся лише через час від них особисто.

 

Читайте також: Як створити ефект мокрого волосся, – поради стилістів

 

СКОРПІОН

Їх характеру властиво проявлятися в різних ситуаціях, а особливо в любовних дуже по-різному, часто навіть зовсім навпаки, ніж як має бути. Якщо не кохає – то буде хвалити, годинами розмовляти по телефону, обговорюючи все підряд, але варто тільки закохатися, то Скорпіон здатний замкнутися і навіть стати досить уїдливим.

 

СТРІЛЕЦЬ

Варто пам’ятати, що Стрілець по своїй натурі переможець, який володіє надзвичайною харизмою. І ось якщо він починає багато в чому вам поступатися і віддавати ініціативу, то йому точно дорога ваша увага.

 

КОЗЕРІГ

Щедрість здатна розкрити представників цього знака. Козеріг завжди раціональний, а от закохуючись, він ніби втрачає голову і витрачає, витрачає, витрачає. Якщо до сьогоднішнього дня ви точно знали що він не здатний на щедрість, але раптом в вашу сторону був зроблений широкий жест під прикриттям «я так просто вирішив» – не вірте! Він таємно закоханий!

 

ВОДОЛІЙ

Це – дуже мудрі люди. Вони можуть поводитися за двома схемами : або активно наближатися до вас з будь-якого приводу, або просто зникнути з вашого життя, якщо не буде бачити перспектив і особливо, якщо ці почуття болять.

 

РИБИ

Відмітна риса Риб – довго «не топтатися» на одному місці. Якщо вони відчувають що не їхня ця історія,  то легко (як правило) забувають все, спалюють мости і йдуть вперед. Тому довгої історії з закоханістю не буде. У них просто дуже швидко виникне питання: навіщо?

Вам також має сподобатись...