Лайфхаки

Як швидко позбутися неприємного запаху в квартирі: 4 хитрощі

У кожного будинку свій особливий запах, який здобувається роками і може залишатися назавжди.

У сучасних квартирах вентиляцію встановлюють навіть у гардеробних, щоб повітря не застоювалося. Але що робити, якщо у вашій шафі вентиляція не передбачена, у квартирі пахне аж ніяк не альпійською свіжістю?

Насамперед потрібно з’ясувати причину неприємного запаху, дізнатися про його джерело.

Очевидно, що запорука гарного запаху у квартирі – чистота та порядок. Важливо щодня підтримувати чистоту в туалеті і не забувати очищати відро для сміття.

Якщо в будинку присутній запах вогкості, старого затхлого одягу, домашньої тварини або тютюнового диму, що міцно вбирається, то в цьому випадку маленькі хитрощі допоможуть ефективно впоратися з проблемою.


Духи

У ролі «швидкого» освіжувача можуть виступити ваші улюблені парфуми. Крапелька парфумів на незапалену лампочку і ваша квартира відразу почне пахнути приємним ароматом. Для цього підійде будь-який одеколон.

 

Читайте також: Анна Седокова заборонила 4-річному синові слухати російськомовну музику. Чому


Розчин

Якщо в будинку є тварини, потрібно якомога раніше привчити їх до туалету. Плями на килимі від котячої чи собачої сечі вивести непросто.

Якщо килим вихованцями все ж таки забруднений, то його потрібно обробити таким розчином: в 150 мл води додати 100 мл перекису водню і 0,5 чайної ложки засобу для миття посуду.

Сіль

Щоб позбавитися жахливого запаху фарби в кімнаті під час ремонту, використовуйте сіль. Потрібно розставити кілька мішечків із сіллю по всьому будинку.

Свічки

Якщо в будинку є курці, то неприємний запах тютюну допоможуть усунути прості воскові або парафінові свічки. Розставте їх у всій кімнаті.

Вам також має сподобатись...