Астрологія

Кому пощастить у коханні у 2022 році: що обіцяють зірки 6 знакам зодіаку

Незабаром прийде новий 2022 рік. Кожен знак зодіаку принесе свої подарунки.

Сьогодні особливу увагу приділимо тим, кому варто чекати божевільного щастя в коханні.

Ці кілька представників зодіакального кола не лише зможуть полюбити, а й любитимуться.

Овен

У вир кохання потраплять Овни. Початок року особливих змін у особисте життя не принесе, але з настанням весни ситуація кардинально зміниться. Овни можуть закохатися самі та стати об’єктом для зітхань.

Весняний роман має невеликі шанси на логічне продовження, тому сприймати його краще як флірт. Справжні почуття прийдуть не раніше літа, а можливо, й осені.

Телець

Прекрасні стосунки у 2022 році можуть створити Тельці. Зміни в особистому житті чекають на одиноких представників знака вже взимку.

Вони опиняться в центрі уваги у протилежної статі, а також зможуть без особливих зусиль заводити нові знайомства. Приблизно до середини весни нікого відповідного собі вони не знайдуть.

Починаючи з квітня, варто уважніше придивитися до найближчого оточення. Середина літа обіцяє бурхливий роман багатьом Овнам, хоча в когось він почнеться лише восени.

 

Лев

Слід бути акуратнішою з любов’ю Левам. Наступний рік може показати їм не лише гарне кохання, а й нагородити розбитим серцем. Як завжди, красені Леви будуть у центрі уваги.

Якщо вони не перестануть грати з почуттями інших, то на початку літа вони можуть закохатися самі, і не факт, що почуття будуть взаємними. Над ними можуть просто потішатись, поки не набридне, і потім просто скажуть правду в очі, а вона виявиться дуже гіркою.

 

Терези

Велике почуття приготовлене для Терезів. Будувати стосунки найкраще у другій половині весни. Починати новий роман краще акуратно і поступово, інакше можна розчаруватися в обраному об’єкті.

 

Читайте також: Як швидко позбутися неприємного запаху в квартирі: 4 хитрощі

 

Для тих, хто навесні не зустріне свою другу половинку, є чудова нагода виправити ситуацію з приходом осені. Ось тільки не варто зводити ревнощами коханої людини, це негативно вплине на роман, що починається.

 

Стрілець

Не мине стріла Купідона Стрільців. Справжнє кохання може нагрянути до них у будь-який час наступного року, і тільки від них залежить, як розвиватимуться стосунки.

Деякі представники цього знака знайдуть своє щастя з приходом весни. Це буде не просто швидкоплинний роман, а повноцінні та перспективні відносини.

У тих, хто закохається влітку, теж є надія на майбутнє, тільки не слід квапити події. Відносини, що почалися восени, мають непоганий шанс закінчитися весіллям до кінця року. Зима теж зробить свій внесок. Тут можна розраховувати на довгі та гарні стосунки.

 

Риби

Свою порцію кохання отримають Риби. Найсприятливішим періодом для цього буде літо. Особливо пощастить тим, хто під час відпустки змінить ситуацію. Нове місце розташовуватиме до знайомств і нових почуттів.

Непоганими для романів будуть весна та осінь, а ось зима виявиться часом затишшя. Не варто забувати, що кілька романів водночас заводити не варто. Це може згубно позначитися як на особистому житті, а й кар’єрі.

Вам також має сподобатись...