Стосунки

Як поводиться чоловік, якщо хоче кинути дівчину

Розлучення з партнером – стрес для будь-якої дівчини. Панночка далеко не завжди може зрозуміти, чому чоловік від неї пішов, що змусило його розірвати стосунки.

Також їй здаватиметься, що все трапилося несподівано, що нічого не віщувало того, що її особисте життя виявиться зруйнованим.

Але насправді перед розставанням, якщо чоловік вирішив до нього вдатися, щось відбуватиметься. Хлопець буде робити дії, які пильна дівчина неодмінно помітить.

Провокує скандали

Чоловік точно знає, що дратує його обраницю, що виводить її із себе. Саме це він і робитиме.

Хлопець може приходити додому п’яним, може постійно затримуватись на роботі, зривати спільні плани. Так він робить, щоб дівчина розлютилася, щоб вона взяла відповідальність на себе і вигнала його.

Це дозволить чоловікові не робити самостійно рішучих дій.

Відверті розмови

Чоловік сам починатиме їх, якщо надумає покинути панянку. Він говоритиме дівчині те, про що раніше замовчував, що приховував.

Чоловік скаже їй, що він думає насправді про її маму, про її подруг та хобі. Відвертість хлопця може дійти до того, що він говоритиме, що дівчина погладшала, що вона перестала доглядати за собою.

Так він ображатиме обраницю, намагатиметься вибити її з колії.

Наведені питання

Вони часто звучатимуть із вуст чоловіка, який не відрізняється рішучістю. Молода людина буде цікавитися, чи боїться жінка самотності, що вона робитиме, якщо пара розпадеться.

Так він готує ґрунт для розлучення, натякає дівчині на те, що дуже скоро воно станеться.

Причіпається

Щоб якось надалі пояснити розставання, чоловік чіплятиметься до панночки. Він буде дорікати їй у тому, що вона погано готує, що вона проводить з ним мало часу, що вона не доглядає так, як він цього заслуговує.

 

Читайте також: Секретний інгредієнт, який зробить сирники ніжними, апетитними та смачними: простий рецепт страви на сніданок

 

При цьому він підкреслюватиме свої переваги, говорити, який він чудовий і добрий, як дівчині пощастило з ним.

Іде в «печеру»

Прийняти рішення про розлучення складно. Чоловік може стати більш задумливим, менш балакучим перед розривом відносин.

Вся справа в тому, що він обмірковуватиме те, що він збирається зробити, буде розмірковувати про те, як донести інформацію до дівчини. Хлопець може на якийсь час навіть від улюблених комп’ютерних ігор відмовитися, якщо розмірковуватиме про розлучення.

Поступливість

Чоловік, якщо твердо вирішив розлучатися з дамою, може стати поступливим та згідливим. Він знатиме, що терпіти залишилося мало, що скоро він стане вільною людиною, яка зможе робити те, що заманеться.

Він вирішить дати жінці насолодитися відносинами, отримати зиск від того, що відбувається.

Не помітити всього перерахованого насправді важко. Дівчині варто бути уважнішою, стежити за поведінкою свого обранця. У такому разі вона точно не пропустить тривожні сигнали.

Вам також має сподобатись...