Стосунки

4 причини, чому чоловіки не розуміють жінок

Коли доводиться старатися, щоб довести очевидні речі коханій людині – це неймовірно бісить і виводить із себе.

Тут можуть проявлятися образи, якісь скандали і нерви просто розриваються на шматки. Постає питання, чому чоловіки ніколи не можуть зрозуміти жінок?

Насправді, навіть вчені намагалися знайти на нього відповідь. В результаті дійшли висновку, що чоловіки дуже відрізняються від жінок.

І вони мають свої причини, чому відбувається нерозуміння протилежної статі.

Біологічні відмінності

Тут йдеться не про фізіологію чи біологію, як прийнято вважати в сучасному суспільстві. Досить лише згадати перші уроки генетики у школі, адже саме там науково було розказано, як генетично відрізняються люди різних статей.

Наприклад, у дівчат на 11% більше тих нейронів, які у повсякденному житті відповідають за емоційну складову поведінки. Отже, вони значно простіші можуть передбачати якісь дії свого партнера.

Але водночас усі чоловіки можуть мислити практично та вирішувати якісь глобальні питання. Вони не мають місця на домисли, а спираються чоловіки лише на факти.

Різний рівень тривожності

Переживання – це те, що властиве переважно жіночій половині. Вони з легкістю можуть вигадати безліч приводів для тривоги, що і не дає спокійно жити.

Але для чоловіка така поведінка зовсім не зрозуміла, адже з наукового погляду їх мозок розвинений зовсім по-іншому.

В результаті він просто не може зрозуміти, чому друга половинка переживає з того чи іншого приводу не тому, що є черствою людиною, а лише через низький рівень тривожності. Такі аспекти необхідно обов’язково брати до уваги.

 

Читайте також: Тоня Матвієнко впала в депресію через 40-річчя: «Для мене це повний капець»

 

Рівень стресостійкості

Фізичні та психологічні навантаження більше переживають саме жінки. Дивно, але це доведений факт.

Дослідження показали, що в той момент, коли жіночий організм має проблеми, наприклад, хворіє, виробляється більше гормону стресу. І коли причина переживань усувається, все стає на круги своя.

Також варто враховувати фактор емоційності. Все разом допомагає набагато простіше все сприймати, обмірковувати та знаходити різні шляхи вирішення тієї чи іншої ситуації.

Комусь може здатися дивним такий факт, але насправді все так.

Відмінність в орієнтуванні

Багато жінок страждає від того, що не може швидко орієнтуватися в незнайомій місцевості. Географічний кретинізм – цей термін був придуманий не просто так, тому що насправді така особливість жіночого організму існує.

З боку чоловіка таке здається абсолютно незрозумілим, адже у нього від природи є внутрішній навігатор, який допомагає орієнтуватися в різних місцях.

Відштовхуючись від думки вчених, можна сміливо говорити, що це впливає на підвищений рівень тестостерону.

Не варто вважати, що ці 4 фактори просто вигадані для того, щоб якось довести різницю між чоловіком і жінкою. Насправді все перелічене вище має велику доказову базу, від якої і вибудовуються певні доводи.

До того ж багато досліджень ще не завершено, тому точно є якісь моменти, про які ще ніхто не здогадується.

Вам також має сподобатись...