Стосунки

У партнерів велика різниця у віці: переваги та недоліки стосунків

Кохання – це, окрім почуття, те, наскільки добре обидві сторони розуміють одне одного та поділяють спільні інтереси.

Рівні інтереси та однакові захоплення зустрічаються, скоріше, у людей одного віку. Серед молоді це часто вечірки та зустрічі з друзями.

Однак не рідкість також, що інтереси дівчат не збігаються з інтересами чоловіків того ж віку.

Кожен розвиток відбувається індивідуально. Дівчата часто зріліші, ніж хлопці – за своїм внутрішнім і зовнішнім розвитком вони випереджають хлопців на три роки.

Нерідко дівчатам здається, що хлопці одного з ними віку надто дитячі або навіть просто нудні, а чоловіки старшого віку набагато цікавіші.

З ними поруч можна багато чого навчитися, перейняти досвід і відчути себе розумно старшим і крутішим.

Наскільки важливим є вік для кохання?

Кохання передбачає загальні риси, схожість та спільність поглядів. Вік та зовнішній вигляд – це поверхневі чинники, які найчастіше першими впливають на вибір партнера.

Відносини, в яких партнери мають велику різницю у віці, часто не сприймаються соціальним середовищем всерйоз.

Завжди знайдеться хтось, хто не повірить у таке кохання і шукатиме справжню причину стосунків. Але якщо відносини міцні, не можна дозволяти оточенню руйнувати їх.

Переваги таких стосунків

Дві людини можуть підходити одна одній, незважаючи на різницю у віці – з погляду характеру, відносин, інтересів. Це створює основу для успішних відносин.

Якщо партнер значно старший, це може дати певну впевненість. Можливо, він уже досвідченіший у любовних справах і спокійніший, коли стосунки стають більш інтимними.

Крім того, можна завжди скористатися його захисним інстинктом і відчувати себе в безпеці поруч із ним навіть у неприємних ситуаціях.

Недоліки

 

Читайте також: М’ясна ватрушка класична в мультиварці

Між дорослим чоловіком та дорослою жінкою нормальною вважається різниця у віці до п’яти років.

Але що більше ця різниця, то більшою здається несхожість між життєвими світами і відмінність інтересів. А якщо пара не розуміє одне одного, такі стосунки приречені на провал.

За дуже великої різниці у віці є ризик бути викресленим із кола друзів, крім того, потрібно бути готовим виправдати свої стосунки перед друзями своєї обраниці, бо вони можуть не розуміти їх.

Батьки також відіграють важливу роль у житті пари. Якщо вони не погоджуються з відносинами, це може стати непереборною перешкодою. Але треба пам’ятати, що батьки просто хочуть захистити, і заперечення часто добре обгрунтовані.

Якщо один із різновікових партнерів почне навчатися в університеті або знайде цікаву роботу, він може зустріти і людей, які більше підходять йому за віком.

Стосунки з великою різницею у віці можуть дуже легко обірватися за таких життєвих обставин, що змінилися.

Є й такі чоловіки похилого віку, яким приємно скористатися юнацькою закоханістю жінки. Вони, можливо, лише прикидаються закоханими.

Тому будьте обережні, коли справа доходить до вступу у відносини з чоловіком, який набагато старший за віком.

Вам також має сподобатись...