Новини

Голова СБУ про затримання Медведчука: Не допомогла навіть одягнена для маскування українська військова форма

Президент України Володимир Зеленський повідомив про затримання кума Путіна, нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Про це Зеленський повідомив у Telegram.

“Проведено спецоперацію завдяки СБУ. Молодці! Деталі пізніше. Слава Україні!” – написав він.

Далі глава СБУ також прокоментував затримання Медведчука.

Баканов зазначив, що навіть одягнена для маскування українська військова форма не допомогла Медведчуку уникнути покарання.

Слова Баканова процитував прес-центр СБУ та оприлюднив нове фото затриманого кума Путіна у наручниках.

 

Читайте також: Як підтримувати та піклуватися про своїх дітей під час бойових дій

 

“Ти можеш бути проросійським політиком і роками працювати на державу-агресора. Ти можеш переховуватися від правосуддя останнім часом. Можеш навіть надіти українську військову форму для маскування…

Але чи допоможе тобі це уникнути покарання? Аж ніяк! Наручники чекають на тебе. І таких же зрадників України, як ти! Проросійські зрадники та агенти спецслужб Росії, запам’ятайте – ваші злочини не мають жодного терміну давності. І укриттів, де б ми вас не знайшли!”, – написав глава СБУ

Баканов також подякував усім співробітникам СБУ, зокрема, слідчим і контррозвідникам української спецслужби, які, виконуючи доручення президента України Володимира Зеленського, довели свій професіоналізм і провели цю блискавичну та небезпечну багаторівневу спецоперацію із затримання поки що народного депутата Медведчука.

“Жоден зрадник не уникне покарання і відповідатиме за законом України. По всій злочинності, за всі злочини, до яких привели його особисті дії в тому числі”, – зазначив глава СБУ.

Вам також має сподобатись...