Новини

Окупанти планують підірвати склади аміаку в Харківській області – СБУ

Російські окупанти розглядають можливість підірвати склади аміаку у Харківській області, щоб звинуватити у цьому Збройні сили України. Про це повідомляють у Службі безпеки України

“Держава-терорист виробляє фейки, щоб виправдати свої звірства та звинуватити у них Україну.

Наприклад, російські окупанти всерйоз розглядають можливість підірвати склади аміаку в Харківській області, щоб звинуватити у цьому ЗСУ. За нашими даними, проробляються варіанти скоєння та інших провокацій”.

Водночас у СБУ наголосили, що у російські фейки ніхто не повірить – ані українці, ані весь цивілізований світ, ані навіть свої співвітчизники.

 

Читайте також: “Україна – не Росія” – написав у своєму листі-зверненні Кучма

 

У спецслужбі також наголосили, що напад РФ на пологовий будинок та лікарню в Маріуполі – це нелюдський вчинок, за який окупантам обов’язково доведеться відповідати: і перед українськими воїнами, і перед Гаазьким трибуналом.

Тому Росія вже намагається запускати різноманітні фейки про обстріл Маріуполя. Мовляв, пологовий будинок давно не працював, там була база військових, а фото та відео руйнувань взагалі постановочні.

“Придумати таке може тільки збочена фантазія. Як і інші фейки про секретні в’язниці в Україні, біологічну зброю, хімічні атаки і навіть бойові кажани (мабуть, теж “бандерівці і нацисти”?), про які офіційно говорить російське міноборони”, – зазначили у СБУ.

Вам також має сподобатись...