Шоу-бізнес

Світлана Лобода розчулила піснею українською про війну та чорно-білим кліпом до неї

3 червня, у 100 день війни, співачка Світлана Лобода випустила свою першу з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну пісню під назвою “Молитва”.

“Я довго не могла зібрати себе. Перші дні я просто плакала. Вся моя сім’я, як і сотні інших сімей вибиралася з Ірпіня, що горів. Всі мої дії були спрямовані на їх порятунок і допомогу тим, кому вона була життєво необхідна.

Всі історії, і свою особисту, я пережила щомиті з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, а потім мене знайшла “Молитва”, – розповіла Лобода.

Разом із треком відбулася і прем’єра атмосферного чорно-білого кліпу до нього. Зйомку відеоряду для “Молитви” організували у Ризі, у Церкві Святого Петра. За словами Світлани, це не пісня, це висловлювання:

“Це спроба проговорити для себе, що любов обов’язково переможе смерть, а “світло переможе пітьму”. Наша Україна, безумовно, вистоє і знову розквітне. Наші люди обов’язково будуть щасливі на своїй землі. “Молитва” — це мій біль, покладений на ноти.

 

Читайте також: Зеленський розповів лідерам ЄС про реальні втрати ЗСУ на Донбасі

 

Було складно знову почати співати. Дуже складно. Але музика, як тонка смужка світла, пробивається крізь найчорніші дні. Ми ще святкуватимемо життя на нашій прекрасній землі і пісні співатимемо не від болю, а від щастя!” – сказала Лобода.

 

Додамо, що крім артистки у відео беруть участь 45 музикантів Ризького оркестру, над створенням пісні та кліпу працювала українська та латвійська команда, режисером виступив Інді Хайт. Автор ідеї відео та саунд продюсер треку – Лобода.

Зазначається, що локація, оркестр та багато організаційних моментів були надані Латвією абсолютно безкоштовно як підтримка української творчої команди.

Вам також має сподобатись...