Шоу-бізнес

“Ми йшли до цього” – Поліна Логунова розкрила деталі розлучення із Дмитром Ступкою

На початку квітня блогерка Поліна Логунова просто приголомшила підписників заявою, що розлучається з актором Дмитром Ступком.

Вона повідомила, що офіційно вони поки що не розірвали шлюб, однак вже зараз “на фінішній прямій”. Їм залишилося лише підписати відповідні документи.

“Зірковому шляху” Поліна розповіла, що не живе із Дмитром ще із січня. Також поділилася й тим, що з актором вони “йшли до розлучення протягом певного часу” і в якийсь момент вирішили, що їм краще все-таки розійтися.

Водночас більше подробиць Поліна не розкривала. Вона каже, що не хоче нічого поганого розповідати про екс-чоловіка, адже їхня спільна дочка може це колись прочитати, а їй не хотілося б, щоб Богданна думала щось погане про тата.

 

Читайте також: Анна Трінчер повідомила, що орендодавець не повертає їй гроші та не пускає у квартиру

 

“Вона виросте, щось прочитає. Нічого поганого про тата я говорити теж не хочу. І я впевнена, що незважаючи на якісь внутрішні образи, Діма теж говоритиме про мене або добре, або ніяк. Давайте якось по- американські зробимо – не зійшлися характерами. Ось така причина розлучення”, – зазначила Поліна.

Зазначимо, на початку квітня Поліна Логунова розсекретила, що має нові стосунки. А ще згодом поділилася новиною, що вдруге виходить заміж. 

Вам також має сподобатись...