Шоу-бізнес

MONATIK поділився, як пережив перший день війни: “Криком розбудила дружина”

Українсьикй співак Дмитро Монатік розповів, як пережив перший день війни.

Виконавець зізнався, що тоді вони із сім’єю були за кордоном. Про те, що в Україні розпочалася війна, першою дізналася дружина співака – Ірина. Вона розбудила його криком та сказала, що українські міста почали обстрілювати російські окупанти. Дмитро розповів, що того дня у них була паніка, вони не знали, що робити далі.

“Це потрясіння не передати словами, просто завмираєш і не віриш, що це правда. Дістаєш телефон, дзвониш рідним, які вже сидять у бомбосховищі. Сльози, страх, паніка, ступор. Сигарети одна за одною. Абсолютне нерозуміння, що робити і як жити”

Чомусь впевнений, що всі, хто опинився, як і я, за кордоном у цей момент, також відчувають на собі синдром “бачив”, який жахливо руйнує зсередини. Але це не зрівняється з тим, що відбувається в моїй країні, з тим, що відчувають, чути та продовжують чути люди в Україні”.

 

Читайте також: Вакарчук став лейтенантом ЗСУ. Яке у нього завдання

 

Дмитро разом із своєю родиною став біженцем. Втім, він щодня дорікає собі, що перебуває в безпеці. Тому намагається чимось допомогти українцям. Разом із іншими артистами, які перебувають за кордоном, співак проведе благодійні концерти.

Усі зібрані кошти будуть відправлені ЗСУ, теробороні, а також на потреби українцям, які опинилися у біді.

“Ми можемо об’єднатися та зробити щось корисне для наших хлопців із ЗСУ, для нашої країни. Ми можемо зібрати допомогу так, як ми вміємо це робити: братимемо участь у благодійних концертах, головним завданням яких є збір коштів для ЗСУ, тероборони та допомоги нашим людям”, – зазначив артист.

Перший концерт відбудеться 1 квітня у Варшаві. У ньому візьмуть участь: MONATIK, Сергій Бабкін, Jerry Heil, Олена Кравець, Маша Єфросиніна, Наталія Гаріпова, Дмитро Танкович, Євген Сморигін та Вікторія Булітко.

Вам також має сподобатись...