Новини

Сучасні аксесуари до інтер’єру – 5 трендів для декору дому

Тренд 1: Предмети інтер’єру в стилі італійський Ренесанс

Це вічна класика, яка може просто карколомно виглядати в сучасному інтер’єрі.

Сьогодні особливий інтерес дизайнерів залучають декоративні предмети, натхненні італійським мистецтвом і архітектурою, зокрема – елементи у вигляді старовинних колон, орнаменти з листям лавра, зі смаком оголені постаті і модульні набори посуду.

 

Тренд 2: Стильний декор з каменем і мармуром

Чи то натуральний природний матеріал, чи просто імітація візерунка, білий мармур завжди надає обстановці вишуканості та шику. Ми вже звикли бачити мармурову обробку в дизайні кухонь (наприклад, стільниці) і ванних кімнат в стилі luxury.

Але сьогодні його візерунок також застосовують у виготовленні дрібних декоративних елементів для інтер’єру – тарілок, підставок під прикраси, шкатулок, настільних ламп. Також спостерігається тенденція виготовлення виробів для дому за допомогою самоклейного паперу під мармур.

 

Тренд 3: Оригінальні елементи декору у вигляді рук і жестів

Сміливі, просочені духовними конотаціями, жести рук є одним з найоригінальніших видів сучасного декору.

 

Читайте також: 5 Знаків Зодіаку, які досягають свого будь-якою ціною

 

Хочете підкреслити неординарність своєї особистості? Здивувати гостей? Внести елемент несподіванки в дизайн інтер’єру?

Тоді варто вибрати саме такі предмети декору.

 

Тренд 4: Інтер’єрні предмети декору з мотивами хвиль

Важко уявити щось більш величне, ніж рух морської хвилі. Предмети декору з мотивами хвиль стали популярними не тільки тому, що нагадують нам про море та відпочинок, а й через здатність приносити в інтер’єр динаміку і відчуття спокою.

Вже одного цього достатньо, щоб викликати захоплення. Але елементи інтер’єру з хвилями також підкорюють нас своєю різноманітністю. Їх застосовують у виготовленні килимів і фіранок, картин, ваз, настільних аксесуарів та ін.

До того ж, кольори хвиль можуть коливатися від світлих до темних відтінків синього і зеленого. Кожен може знайти свій унікальний предмет!

 

Тренд 5: Яскраві вази і аксесуари для інтер’єру

Ніколи не варто недооцінювати могутність яскравих відтінків. Грайливі, вони здатні залучати погляди людей до найпростіших предметів інтер’єру.

Сьогодні особливої уваги заслуговує посуд і світильники, які пофарбовані в яскравий колір – з одного боку, і в який-небудь ніжний пастельний відтінок – з іншого.

Вам також має сподобатись...