Новини

Стало відомо, чому Шойгу довший час не з’являвся на публіці

Один із колишніх керівників російської нафтової компанії “ЮКОС” Леонід Невзлін розповів, де пропадав міністр оборони Росії Сергій Шойгу і чи пов’язана його відсутність із хворобою або усуненням з посади за провали у війні в Україні.

Про це він повідомив у ефірі latynina.tv.

Так, за словами Невзліна, глава російського Міноборони був у КНДР, де просив ракети для війни проти України.

“Він був посланий на інспекцію ядерних арсеналів, які на Заході сприйняли як пугалку. А потім він зник і за свідченнями з різних надійних джерел, він їздив і просив боєприпаси, ракети в основному, оскільки вони в РФ закінчилися, а російські заводи стоять через введені санкції.

Путіна знову обдурили – там 70-80% імпорту в начинці цих ракет, тому потрібно було шукати сумісні ракети і, наскільки я знаю, він домовився про це з корейцями, і ще домовився про розміщення якоїсь бази озброєнь на території КНДР.

 

Читайте також: Як впоратися з тугою за домівкою: поради від РНБО

 

На якийсь час вони мають частину ракет, якими з ними поділилася Північна Корея. Напевно, вони сумісні з російськими”, – говорить один з колишніх керівників компанії “ЮКОС”.

Невзлін також зазначив, що Шойгу також із таким самим запитом їздив і до Китаю, але там Росії відмовили.

“Була інформація, що він був і в Китаї, і не тільки, але в Китаї йому відмовили. Водночас у Кореї він просидів найдовше. Це була його кінцева точка. Невідомо, які арсенали є у КНДР, але все одно, я впевнений, що їх не вистачить для подолання стійкості української сторони”, – розповів він.

Раніше повідомлялося, що міністр оборони РФ Сергій Шойгу не з’являвся на публіці два тижні. Також ми розповідали про зниклих з публічного простору людей, наближених до Путіна.

Вам також має сподобатись...