Новини

У Росії вже неодноразово повідомляють про зникнення Шойгу

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу перестав з’являтися у публічному просторі з 11 березня, тобто його не видно 12 днів із 28, поки триває війна в Україні, – повідомляють російські журналісти-розслідувачі з видань “Медіазона” та “Агентство”

Зазвичай Шойгу дуже активний у ЗМІ. З його приходом до Міноборони різко збільшився штат прес-служби, і відомство почало приділяти велику увагу своєму публічному образу.

“Агентство” повідомляє, що до 11 березня Шойгу з’являвся у новинах майже щодня.
В оточенні Шойгу обговорюють, що він нездоровий — проблеми із серцем, каже виданню знайомий міністра.

Відомо, що востаннє глава Міноборони РФ з’являвся у новинах 11 березня. Є відео, на якому Шойгу вручає державні нагороди окупантам, які брали участь у “спеціальній військовій операції”.

18 березня Шойгу згадується у повідомленні на сайті Кремля, в якому йдеться, що президент Володимир Путін обговорив із постійними членами Радбезу “хід спецоперації в Україні”.

 

Читайте також: Влада США готує законопроєкт, який заблокує золотий резерв Росії – ЗМІ

 

Згідно з цим повідомленням, на засіданні був присутній Шойгу. Відео та фотографій з наради не публікувалося.

За словами журналістів, того ж дня, 18 березня, на Першому каналі вийшов сюжет про те, як Шойгу вручає нагороди. У сюжеті йшлося про те, що подія сталася “сьогодні”, проте картинка в сюжеті співпадала з відео, опублікованим на сайті Міноборони 11 березня.

Остання новина у профілі Шойгу на сайті Міноборони також датована 11 березня.

За словами розслідувачів, зник не лише Шойгу. Після 11 березня не повідомлялося і про заходи за участю глави генштабу Росії Валерія Герасимова.

Вам також має сподобатись...