Новини

Арестович пояснив, чому не може бути капітуляції Росії

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович зазначає, що про капітуляцію Росії не може бути й мови. Це він заявив 5 квітня у ефірі національного телемарафону.

 “Давайте бути тверезими. Ну ніякої капітуляції РФ бути не може. Тому що для того, щоб наступати вміло, потрібна дуже важка зброя, якої нам не вистачає. Для того, щоб наступати, потрібно мати перевагу на окремих ділянках від 3-х до 6.

Потім ми поміняємося з ними місцями: наші танки будуть йти вперед, а вони обстрілюють нас з кущів. Хоча ми на своїй землі, ми робимо наступ набагато складніше. І ось так взяти на велику ядерну державу не так просто,як нам би всім хотілося.

Ми, безперечно, вже здобули стратегічну перемогу. Ми здобули оперативну перемогу на 6 дільницях. І можемо сказати таке: зараз вони практично намагаються лише взяти Маріуполь і зробити будь-які “підступи” в зоні ООС.

 

Читайте також: Стало відомо, чому Шойгу довший час не з’являвся на публіці

 

А наступали вони по всій Україні, з півночі до півдня. Це означає, що вони найближчими двома тижнями закінчаться остаточно. Вони передають останні частини з Далекого Сходу та більше резервів у них немає”, – пояснив Арестович.

Радник голови ОП також зазначив, що війна може завершитися лише за двома сценаріями.

“Існують лише два виходи з цього: або мирна угода, або вони зупиняються на місці, просто тому, що не в змозі продовжувати наступ.

Для нас другий варіант вигідніший, тому що у нас є відповідні переваги: ​​це наша земля, на нас працює народ, на нас нас працюватиме погода і так далі. Але щоб реалізувати цю перевагу, від нас вимагається ще місяць, не менше”, — підкреслив він.

Вам також має сподобатись...