Шоу-бізнес

Скільки заробляють у мережі Огневич, Melovin, Тринчер та інші українські знаменитості

Відоме українське видання “Телеграф” вивчило розцінки українських знаменитостей на рекламні публікації у своїх блогах у Instagram.

Цей матеріал опубліковано 24 листопада на сайті видання.

Отож. Рекламні пости у блозі української співачки Злати Огневич (394 тис. фоловерів) обходяться замовникам у 27 тис. грн, а рекламна інтеграція до Instagram Stories співачки коштує 16 тис. грн.

А вже за 32 тис. грн рекламодавець може купити одразу обидві публікації.

“Найчастіше співачка рекламує послуги та товари у сфері краси, продукти харчування. Рекламні пости та історії у блозі співачки з’являються не щодня, але можна підрахувати, що тижневий заробіток співачки в Instagram становить не менше 100 тис. грн”, – йдеться у публікації. 

Реклама у блозі української співачки та актриси Анни Трінчер (1,8 млн фоловерів) коштує від 25 до 48 тис. грн.

“Зазвичай, у співачки рекламні інтеграції в Stories з’являються практично щодня. Таким чином, її дохід на тиждень стартує від 175 тис. грн”, – підрахували автори статті.

Переможниця шоу “Танці із зірками” на “1+1”, хореограф Ілона Гвоздьова (318 тис. підписників) бере за рекламу в мережі від 16 до 27 тис. грн.

“Артистка рекламує продукти харчування, розважальні послуги та товари для дітей. У тиждень вона заробляє від 60 тис. грн”, – наголошується у статті.

 

Читайте також: Астаф’єва знялася в обіймах з Горбуновим, засвітивши пах: “Писюху не обов’язково було виставляти”, “Жіночі органи видно”

Українська співачка MamaRika (447 тис. фоловерів) погоджується на рекламні інтеграції не менш як за 15 тис. грн. При цьому реклама з відео коштуватиме її клієнтам 28 тис. грн.

На тиждень у співачки в середньому в блозі з’являються один пост і кілька рекламних Stories, а отже, її прибуток від реклами на тиждень теж може становити до 100 тис. грн”, – пишуть автори матеріалу.

Український співак Melovin у жовтні 2021 року у передачі “Зірковий шлях” на каналі “Україна” говорив, що погоджується на публікації реклами у своєму блозі не менш як за $20 тис. (538 тис. грн).

Якщо ви бачите мій Instagram, там немає ніякої реклами. Вона буває рідко, тому що у мене дуже велика ціна за рекламу. І вона велика, тому що я – це я, і до того ж я не люблю рекламу.

Просто піднімаю цінник, аби рекламодавці не погодилися”, – пояснив свою позицію артист.

Вам також має сподобатись...