Новини

Схуднути на all inclusive реально. Поради від Соні Плакидюк

Літо – час відпусток, а, отже, відпочинку в режимі all inclusive. Дехто насолоджується, а дехто – переживає, аби не наїсти зайвих кілограмів. Як позбутись цього страху та не переїдати на «все включено» знає fashion&celebrity-фотографиня і експертка реаліті “Супер Топ-модель по-українськи” Соня Плакидюк, яка зовсім нещодавно повернулася із Туреччини на 2,5 кг худішою, ніж була до поїздки.

 

У своєму пості в Instagram Соня пише:

 

«По-перше, я поїхала на відпочинок з маленькими рожевими вагами. Всі, кому повідомляла про це, трошки хіхікали з мене, але минулого разу три дні без ваг і надто гостинна звана вечеря урочисто приїхали на моїх боках, чим суттєво напружили мене після повернення.

Я — дуже швидко гладшаю, і мені дуже важливо все контролювати та бачити цифри. Тому купила розумний годинник і тепер азартно калькулюю всі свої рухи, енергійні танці та спуски-підйоми сходами. Наприкінці дня підбиваю дебет з кредитом ккал, і це заспокоює, що я все зробила правильно і не спустила по гальмах».

 

Другим і найважливішим пунктом дівчина назвала те, що не ходила на вечері, адже після щедрого прийому їжі на ніч вона погано спить і довго висипається. Експертка додає:

 

«Плюс, після такого бонусом прилітає набряклість, і треба докласти зусиль, щоб її побороти й не виглядати пухлою картоплинкою. Замість вечері я придумувала собі інше заняття, ідеально, якщо в готелі є спа, і вечерю можна замінити масажем або походом у хамам».

 

Читайте також: Найкорисніші та найсмачніші сніданки. Рецепти

 

Але не лише ПП-продуктами єдиними. Фотографиня розповіла, що «смакувала фісташкові тістечка, які вабили ароматами й липкими бочками, їла по три кульки gelato після ранкових омлетів, наминала смачненьку жирненьку рибку, кавуни, черешню і лаваші з сиром — просто до 16 години».

 

В такому випадку Соня не почувалася обділеною щодо гастрономічних вишуканостей, нічого не давило на психіку, а прокидатися вранці було легко і просто.

 

Плакидюк наголосила, що не стверджує, що її підписникам потрібно бігти й повторювати все за нею, але й додала, що отримує багато листів про те, що мотивує дівчат взяти себе в руки, пройти обстеження в ендокринолога і змінити харчові звички.

Вам також має сподобатись...