Новини

Росія звернулася до Telegram з вимогою видалити ботів для пошуку загиблих та полонених солдатів РФ

Роскомнагляд направив у Telegram вимогу щодо видалення сервісів, які збирають інформацію про військовослужбовців Росії, полонених або загиблих в Україні.

Дослівно: “Роскомнагляд направив у Telegram вимоги про видалення виявлених інтернет-ресурсів. Крім того, інформація направлена ​​до слідчих органів для притягнення до відповідальності зловмисників”.

 

Читайте також: А поки в Україні ліквідовано вже понад 9 тисяч росіян, Путін каже – все йде за планом

 

У російському відомстві заявили, що вони виявляють інтернет-ресурси, у тому числі телеграм-ботів, які публікують інформацію про військовослужбовців ЗС РФ, які перебувають у списках полонених або загинули під час нападу Росії на Україну.

В цей же час Росія блокує своїм громадянам доступ до достовірної інформації; блокує українські сайти, що публікують фото та відео про вбитих на нашій землі та полонених російських військових – адже “втрат немає” і  сама нічого не робить, щоб російські матері могли повернути додому мертвих синів; транслює зі своїх ТВ-каналів пропаганду про нібито “нацистів та наркоманів” в Україні та масово затримує людей, які виходять на протест проти війни.

Вам також має сподобатись...