Новини

Як зволожити повітря у квартирі: 7 простих та доступних способів

Сухе повітря в будинку може спричинити різні проблеми зі здоров’ям, включаючи кровотечу з носа, тріщини на губах, некомфортний нічний сон і навіть труднощі з диханням. Взимку через опалення ситуація посилюється, повітря стає ще сухішим.

Вирішити проблему може зволожувач, проте він здатний значно збільшити рахунки за електроенергію, а також сприяти появі плісняви.

Тому фахівці пропонують використовувати традиційні природні прийоми, які використовувалися до появи різної техніки.

Про сім способів зволожити повітря в квартирі та будинку читайте у нашій сьогоднішній статті.

 

Перетворіть вентиляційні отвори або радіатори на зволожувачі

Достатньо поставити каструлю або миску з водою поруч із джерелом тепла – або на батарею, або поруч із вентиляційним отвором. У міру нагрівання вода випаровується у повітря, збільшуючи вологість.

 

Використовуйте посудомийну машину

Ще одна альтернатива зволожувачу. Достатньо сушити посуд на пару і, як тільки цикл завершиться, слід відкрити дверцята, щоб випустити в повітря вологу, що залишилася.

 

Використовуйте ванну кімнату

Ванна кімната є вологим місцем у будинку. Після прийняття ванни рекомендується не зливати воду, а дати їй час випаруватися.

Після гарячого душу можна залишити двері ванної кімнати відчиненими, щоб пара природним чином зволожила сусідні кімнати.

 

Прикрасьте будинок вазами чи фонтанами

Можна наповнити вази кольоровим камінням, додавши трохи води і поставивши їх на сонячні підвіконня. Як декор та зволожувач пропонується придбати невеликий фонтан.

 

Читайте також: Стало відомо, хто буде головним героєм шоу «Холостяк-12»

 

Заведіть більше рослин

Кімнатні рослини не лише прикрашають інтер’єр, а й зволожують повітря. Після поливу квітки волога проходить через коріння до листя.

Звідти вона через пори виходить у повітря, підвищуючи рівень вологості приміщення. Одними з найкращих зволожувачів вважаються павучі та нефритові рослини.

 

Сушіть білизну у приміщенні

Замість того, щоб сушити речі в машинці або на відкритому повітрі, їх радять розкласти на сушарці або розвісити на спинках стільців. Вологий одяг випускатиме воду в повітря в міру висихання.

 

Кип’ятіть воду на плиті

Потрібно просто поставити на плиту каструлю із водою. Гаряча пара в процесі кипіння допоможе природним чином зволожити кімнату.

Вам також має сподобатись...