Новини

Штайнмайєр підтримав ідею трибуналу над Путіним та Лавровим

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр підтримав ідею про те, що президент РФ Володимир Путін та глава МЗС Сергій Лавров мають постати перед трибуналом за військові злочини в Україні. Про це він заявив в інтерв’ю Spiegel.

“Кожен, хто винен у цих злочинах, повинен буде відповісти за них. Сюди входять і солдати. Сюди входять і військові командири. І, звісно, ​​ті, хто несе політичну відповідальність”, – сказав Штайнмаєр, відповідаючи на запитання щодо необхідності трибуналу над Путіним. та Лавровим.

Він також зазначив, що Путін 2001 року, з яким йому доводилося спілкуватися, не має нічого спільного з Путіним 2022 року – “жорстоким розпалювачем війни у ​​бункері”.

 

Читайте також: Передислокація виведених військ РФ займе “щонайменше тиждень” – розвідка Британії

 

Я був свідком змін у російській політиці, але, чесно кажучи, я все ще сподівався, що Путін залишиться раціональним. мене шокує”, – заявив Штайнмаєр.

Штайнмайєр, який був міністром закордонних справ з 2005 по 2009 роки та з 2013 по 2017 роки, у понеділок вперше визнав, що помилявся у своїй політиці щодо Росії.

“Моя прихильність до “Північного потоку-2″ була явною помилкою. Ми чіплялися за мости, в які Росія більше не вірила, про що нас попереджали наші партнери”, – заявив він.

Вам також має сподобатись...