Новини

Росія вкотре залякує новими “нещадними” ударами по Україні

Міноборони РФ знову анонсує нові удари по підприємствах ОПК України та по “місцях знаходження іноземних найманців”.

У міністерстві звинуватили Україну в ударі “тактичної ракети “Точка-У” із касетним боєприпасом” по Донецьку. При цьому в Міноборони Україні заявляли, що ракета, яка вдарила по Донецьку 14 березня вранці, однозначно є російською.

Тож нібито у відповідь на цей “удар” Росія вживе заходів щодо виведення з ладу підприємств оборонно-промислового комплексу України, які здійснюють виробництво, ремонт та відновлення озброєнь.

“Закликаємо громадян України, які працюють на цих підприємствах, а також мешканців прилеглих житлових будинків, залишити потенційно небезпечні зони”, – йдеться у повідомленні.

 

Читайте також: ЄС затвердив четвертий пакет санкцій проти РФ: по чому вдарять цього разу

 

У Міноборони РФ також наголосили, що будуть нещадно завдавати ударів по місцях розташування нібито іноземних найманців.

“Всі місця знаходження іноземних найманців в Україні нам відомі. За ними й надалі будуть завдаватися точкові удари, подібні до знищення 13 березня навчальних центрів у населеному пункті Старичі та на військовому полігоні Яворівський… Жодної пощади найманцям не буде, де б на території України вони не знаходилися “, – заявили у міністерстві.

Росія також взяла на себе відповідальність за атаки в населених пунктах Федорівка, Вінарівка та Антополь, а також по заводу “Антонов” – звідти, за твердженням Міноборони РФ, нібито вів вогонь по підрозділах російських військ.

Вам також має сподобатись...