Історії

Рішення одного чоловіка: Я не допомагаю своїй дружині і ніколи не збираюся робити це

Ви шоковані, не знаєте, що сказати чи кипите від обурення? Дівчата, ви вже приготували для мене відро холодної води?

Не поспішайте робити висновки. У мене є вагома причина, через яку я не допомагаю в домашніх справах своїй дружині і ніколи не збираюся цим займатися.

Одного разу на філіжанку кави до мене заглянув давній друг, ми відпочивали, говорили про свої справи. Потім я підвівся зі словами: «Почекай трохи, я зараз повернуся, тільки посуд помию».

Мій товариш відреагував так приголомшено, ніби я заявив йому, що збираються йти конструювати космічний корабель.

В повному здивуванні і навіть з деяким побоюванням він відповів мені, що дуже радий, що я порядний, і допомагаю своїй дружині вдома. Мовляв: «Я своїй дружині не допомагаю, тому що коли намагаюся це зробити, не чую на свою адресу жодних слів подяки».

Я вирішив пояснити все приятелю, і розповів, що не допомагаю своїй дружині. Моїй дружині не потрібен помічник, вона потребує компаньйона.

Якщо йдеться про шлюб, то тут я партнер для своєї дружини, і виконання частини домашніх справ входить до моїх обов’язків, а не до допомоги.

Я не допомагаю дружині з прибиранням квартири, тому що сам у ній живу, і теж маю стежити за чистотою – роблю це для себе.

Я не готую їжу для когось, адже теж хочу їсти, і всі мої кулінарні експерименти частково відбуваються для мене самого.

Я не допомагаю дружині мити посуд після їжі, оскільки і сам користуюся цими тарілками та чашками, тому повинен помити за собою.

 

Читайте також: Якщо у вас є 4 і більше цих рис, ви належите до рідкісного типу особистості

 

Я не вважаю, що допомагаю дружині з її дітьми, адже вони і мої теж, і це саме я взяв на себе зобов’язання бути для них добрим батьком.

Я не праю, не гладжу одяг за кимось – це належить мені та моїм дітям, тож хтось повинен робити це для мене.

Я не намагаюся стати помічником у цьому будинку, я хочу бути його частиною.

Щодо слів подяки, я запитав свого приятеля, а коли він казав дружині спасибі за те, що вона справляється зі своїми обов’язками.

При цьому подяка була висловлена ​​в словах: “Чудово!”, “Чудово!” та іншими епітетами. Абсурдно звучить, правда?

То чому тобі не дико і не дивно, коли ти очікуєш на похвалу за свої такі ж вчинки.

Сучасні чоловіки надто захопилися образом мачо, вважаючи, що всі справи по дому – обов’язки жінок. Будь для дружини справжнім компаньйоном, стань у хаті господарем, а не звичайним гостем.

Зрозумій, що ти приходиш у будинок не просто їсти, спати та відпочивати, а й просто жити. Поводься, як господар!

Справжні зміни у житті починаються із нас самих. Навчайтеся самі і навчайте своїх дітей партнерству в сім’ї, і тоді побачите, що поліпшення не забаряться.

Вам також має сподобатись...