Новини

Протестувальники з українським прапором “захопили” будинок російського олігарха Дерипаски у Лондоні

Активісти зайняли пов’язаний із підсанкційним російським олігархом Олегом Дерипаскою будинок вартістю 25 мільйонів фунтів стерлінгів в елітному районі Лондона Белгравія.
Про це повідомляє Daily Mail.

Люди увірвалися до будинку після опівночі у понеділок та вивісили українські прапори й транспаранти з написом “Це майно звільнено” та “Путін, йди на…”.

 

Як відомо, особняк належить сім’ї Олега Дерипаски, одного із семи олігархів, проти яких минулого тижня уряд Великобританії ввів санкції за “кров на руках”.

Особняк вважається найдорожчим терасним будинком Лондона і є однією з найексклюзивніших адрес британської столиці.

 

Читайте також: Кремль і далі погрожує “взяти під контроль” великі міста України

 

“Поліцію викликали невдовзі після 01:00 у понеділок, 14 березня, до житлового будинку на Белгрейв-сквер, SW1. Офіцери прибули на місце і виявили, що кілька людей проникли всередину та вивісили банери з вікон нагорі. Офіцери залишаються на місці”, – заявили у столичній поліції.

Дерипаска має глибокі зв’язки з британським істеблішментом і одного разу приймав британських політиків Пітера Мендельсона та Джорджа Осборна на своїй яхті на Корфу.

Внаслідок санкцій, оголошених минулого четверга, його активи заморожено та введено заборону на будь-які операції з приватними особами та підприємствами Британії.
Він же, в свою чергу, заявив, що “не існує жодних фактів”, які виправдовують ці заходи, і пообіцяв оскаржити їх у суді.

Вважається, що росіянин має статки в 3,2 мільярди фунтів стерлінгів. Минулого року один із британських депутатів охарактеризував його як “одного з найлояльніших олігархів президента Путіна”.

Вам також має сподобатись...