Новини

У міноборони РФ заявили про заборону армійцям розривати контракти та те, що зашле на Київ “вагнерівців”

Міністерство оборони України має інформацію, що Росія проводить приховану мобілізацію, заборонила бійцям розривати контракти і планує перекинути на київський напрямок до тисячі бойовиків із приватної військової компанії “Ліга”, колишня ПВК “Вагнер”.

Про це йдеться з оперативної інформації Міноборони станом на 18.00 вівторка 8 березня

“За наявною інформацією з метою поповнення втрат противник здійснює приховану мобілізацію у вигляді навчальних зборів.

Також з метою припинення відтоку особового складу військовим керівництвом ЗС РФ ухвалено рішення про заборону розриву контрактів на проходження військової служби.

З метою посилення угруповання військ на напрямку Києва окупанти планують перекинути до тисячі бойовиків зі складу приватної військової компанії “Ліга” (колишня ПВК “Вагнер”).

Станом цей час противник значно знизив темпи просування, його особовий склад деморалізований ” .

Щодо оперативної інформації станом на 08.03.22:

На 13 добу протистояння на східному напрямку угруповання Об’єднаних сил веде оборонну операцію у Донецькому, Слобожанському та частині Таврійського операційного району. Йде кругова оборона Маріуполя.

На північному та західному напрямках триває ведення оборонної операції у Поліському, Волинському та Сіверському операційних районах.

 

Читайте також: Вже зрозуміло, що Україна ніколи не стане для Путіна “перемогою” – Байден

 

Угруповання сил та засобів оборони Києва продовжує відображення наступу та стримування противника, робить його поразку та стійке утримання оборонних рубежів навколо міста.
Певні сили Збройні сили продовжують оборону Чернігова.

На півдні здійснюється прикриття морського узбережжя, ведеться оборона та прилеглих населених пунктів.

В інших напрямках проводиться стабілізаційна операція та виконуються завдання територіальної оборони.

Угруповання Повітряних сил Збройних Сил України здійснює відображення зосереджених ракетно-авіаційних ударів та засобів повітряного нападу супротивника, протиповітряне прикриття об’єктів критичної інфраструктури України та угруповань військ.

Окупанти, порушуючи вимоги Міжнародного гуманітарного права, продовжують утримувати громадянське населення як заручників, пошкоджують цивільні будинки, грабують місцевих жителів, здійснюють диверсії на об’єктах цивільної інфраструктури, розміщують озброєння та військову техніку в густонаселених кварталах населених пунктів, викрадають автомобільну техніку. у цивільному одязі.

Вам також має сподобатись...