Новини

Польща та Україна домовилися про наступні кроки щодо спрощення перетину кордону

Польща та Україна домовилися про наступні кроки щодо спрощення перетину кордону між країнами, зокрема – щодо контролю у загальних пунктах пропуску.

Про це йдеться у спільній заяві за підсумками міжурядових консультацій від 1 червня.

Серед низки пунктів йдеться, що Україна та Польща домовилися активізувати співпрацю для підвищення ефективності функціонування пунктів пропуску на кордоні.

“Для цього було створено українсько-польську робочу групу, а в червні розпочнеться пілотна програма, спрямована на різке збільшення загальних контрольно-пропускних постів на прикордонному переході Корчева-Краковець”, – зазначають у тексті.

 

Читайте також: Гриби по-грузинськи в духовці: смачніше і ніжніше, ніж французький жульєн

 

Сторони домовилися про кроки, які необхідно зробити для якнайшвидшого підписання угоди між Україною та Польщею щодо посиленої співпраці контролюючих органів на кордоні, у тому числі щодо контролю у загальних пунктах пропуску.

Також зазначається, що українська сторона погодилася не запроваджувати жодних обмежувальних заходів щодо імпорту з Польщі та зобов’язалася співпрацювати з польською стороною щодо зняття існуючих обмежень на імпорт товарів з Польщі до України, зокрема сільськогосподарської продукції.

Як відомо, ця зустріч 1 червня – перші міжурядові консультації України та Польщі у розширеному форматі.

Вам також має сподобатись...