Новини

Вже не «вау»: 5 не трендових дизайнів інтер’єру

Крісла-мішки

Вперше з’явившись в 70-х роках минулого століття, крісла-мішки підкорили серця мільйонів людей. Але не надовго.Потім мода знову повернулася в 2000-ні.

Зараз в епоху мінімалізму і скандинавських інтер’єрів крісла-мішки вже не особливо актуальні. Але для зони відпочинку на балконі вони все ще згодяться.

 

Гіпсокартонні хвилі

Найчастіше подібні рішення застосовуються в обробці стелі. Прорізи зазвичай декорують з внутрішньої сторони світлодіодною стрічкою. Особливо безглуздо такі хвилі виглядають в невеликих квартирах.

Якщо в об’ємних приміщеннях вони ще якось можуть підкреслити оформлення в стилі ампір, то в крихітних хрущовках такий елемент сильно перевантажує простір і виглядає недоречно. У той же час, у виконанні такі стелі складні і коштують недешево.

 

Рюші і важкі драпіювання

Штори з ламбрекеном – тренд з початку 2000-х.

 

Читайте також: Куряча грудка в сметанному соусі

 

Зараз проте настав час мінімалізму і стриманості, тому масивні, що перевантажують інтер’єр гардини вже не підкреслюють статус господаря будинку, як це було в минулому десятилітті. Краще замініть їх на одноколірні, легкі штори без вишукувань.

 

Штучні квіти та фрукти

Як не крути, штучні рослини – це “мертва” енергія. Фахівці рекомендують прикрашати будинок живими квітами, навіть незважаючи на те, що штучні рослини зараз роблять максимально схожими на справжні, живі. Краще повісьте в приміщеннях кашпо з кімнатними квітами.

 

Мотиваційні фрази

Постери з словами про те, як слід налаштуватися на хороше і полюбити поточний момент, на Заході давно стали моветоном.

Однак у вітчизняних квартирах і будинках вони все ще трапляються в декорі інтер’єру.

Спробуйте замінити їх на картини або постери з зображеннями.

Вам також має сподобатись...