Історії

Не змогла полюбити його дітей

Нещодавно одна знайома розповіла історію, якою я не змогла не поділитися тут. Можливо, для когось вона буде повчальною.

Пів року тому Аня познайомилася з досить цікавим чоловіком, який одразу здався їй дуже приємним і привабливим. Почалися щоденні зустрічі, обіди, вечері, пізні телефонні розмови. Одним словом, стосунки розвивалися аж надто стрімко. І ось, не минуло й трьох місяців, як вони вже живуть разом. Але, звісно, не все так чудово, як здавалось. У чоловіка є троє дітей. Дівчинка Маруся, якій 2 роки, 6-річний Адамчик та 13-річний Матвій.

Аня вирішила спробувати й подивитися, що з цього вийде. Перші тижні пройшли спокійно. Чоловік навіть втішився, що нарешті знайшов ту саму, яка так добре ладить з його дітьми.

Однак, чим далі – тим гірше.

“День за днем діти дратували мене все більше й більше. І кожен наступний день  наші “дружні” відносини погіршувалися. Вони не слухали того, що говорила їм я, демонстративно не їли їжу, яку готувала я, не носили одягу, що купувала я.

 

Читайте також: Топ порад, як позбутися болю в животі під час місячних

 

Я готова була змиритись із цим й жити далі заради нашого щастя з коханим. Але останній вчинок старших просто вивів мене із себе, й я не змогла втриматись. Діти просто на шматки порізали мою нову сукню, яку подарував їх тато. Не лише порізали, а й розмалювали фарбами. Це була остання крапля, адже через постійні витівки дітей у мене нічого не залишилось, а в цій сукні я повинна була йти на співбесіду.

А чоловік й слова їм не сказав, не насварив, що так робити не можна. Тоді пара дуже сильно посварилася. Анна зібрала речі й поїхала до мами. Там вирішила, що не спілкуватиметься більше з Андрієм. Їй не потрібен запеклий люблячий батько, який боїться щось сказати своїм дітям.

“Я зробила усе, що могла. Я думала, ми порозуміємось, але помилялася. В їх поглядах я бачила ненависть й ревність. Так неможливо було б жити”.

Вирішила – та й так і зробила. Більше не зустрічалася з чоловіками, у яких є діти.

Хтось зумів би налагодити контакт з дітьми, хтось – ні. А, може, справа й не у дітях. Можливо, доля просто намагається вберегти нас від небажаних наслідків вибору.

Вам також має сподобатись...