Астрологія

Не судилося бути разом: 3 пари знаків Зодіаку, які абсолютно не підходять один одному

Буває так, що люди ідеально підходять один одному. І стосунки у них гармонійні, і цілі однакові, і спільні інтереси.

У таких пар панують мир і злагода. Але є й ті, які аж надто різні, щоб ужитися разом.

Астрологи впевнені, що представникам цих знаків зодіаку не варто вплутуватися у стосунки один з одним. З іншого боку, справжнє кохання цілком може і посперечатися з зірками.

 

Козероги та Близнюки

Бути в центрі уваги, з’являтися в галасливій компанії невідомих людей — це речі, які явно не до вподоби Козерогам. Вони вважають за краще куди більш спокійне проведення часу. Посидіти, помріяти, почитати це те, що потрібно Козерогам.

А ось Близнюки дуже непостійні у своїх бажаннях. Вони легко можуть зірватися з насидженого місця та помчати за пошуком пригод. Козероги явно будуть не в захваті від такої ініціативи, а Близнюкам не захочеться, щоб їх хтось зупиняв. Тому союз Близнюків та Козерогів вкрай рідко буває вдалим.

 

Раки та Водолії

Водолії найбільше у світі цінують свою свободу. Вони не переносять, коли хтось починає лізти до їхнього особистого простору. Водоліїв це лякає до нестями. Вони хочуть присвячувати час собі та своїм інтересам.

 

Читайте також: 5 Турецьких комедійних серіалів, які не поступаються голлівудським

А ось у Раків зовсім інша думка. Вони достатньо жадібні до уваги свого партнера. Раки вважають, що друга половинка завжди і скрізь має бути поряд.

Водоліїв же не дуже спокушає такий підхід. Тому Раки постійно ревнують Водоліїв, а ті намагаються вирватися з палких обіймів і приділити час лише собі.

 

Овни та Тельці

Овни терпіти не можуть сидіти на одному місці. Це дуже вольові особи. Вони вважають, що головне в житті це рух і підкорення нових вершин.

А ось Тельці мають зовсім іншу натуру. Вони віддають перевагу спокійному і розміреному темпу життя. Тельці украй не люблять виходити за межі своєї зони комфорту.

Навіть якщо між Тельцем і Овном пануватиме велике кохання, вжитися цим двом під одним дахом буде вкрай важко. Постійний конфлікт бажань та інтересів навряд чи призведе до чогось доброго.

Вам також має сподобатись...