Новини

5 Турецьких комедійних серіалів, які не поступаються голлівудським

Різних багатосерійних шоу існує безліч, завжди є що вибрати для перегляду на вечір.

Але що, якщо все вже настільки набридло, що хочеться чогось свіженького та якісного? Є кілька варіантів, що розфарбують звичні будні.

1.Постучись в мою дверь (2020)

Сюжет сподобається шанувальникам мелодрам, однак і без гумору тут не обійдеться. Флористка мріє пізнати великий світ і поїхати вчитися за кордон, вона вже наближається до своєї мети, коли майже отримує грант, але все виявляється не так просто.

Раптом у її житті з’являється молодий бізнесмен, який заявляє, що вона не отримає грант, якщо не погодиться прикидатися його нареченою. Звучить інтригуюче, чи не так? Роль цієї самої флористки грає Ханде Ерчел, яка знайома глядачам за серіалом «Корольок – пташка співуча».

 

2.Любовь напрокат (2015-2016)

Омер має чарівність і при цьому дуже успішний у сфері моди, тому його рідні дуже хочуть побачити його в парі з гарною дівчиною. Вони намагаються засватати сина з тією, що здобула освіту в Америці, але вона зовсім не приваблює талановитого героя.

На допомогу приходить нова знайома Омера, офіціантка Дефне, за допомогою якої той намагається позбутися нав’язливих ідей родичів. Тільки ось вони виявляються хитрішими і використовують Дефне у своїх цілях, впливаючи на Омера.

Закручені сімейні інтриги обіцяють захопливе проведення часу, а історія кохання обов’язково надихне.

 

3.Запах клубники (2015)

Ця турецька комедійна мелодрама, на відміну від своїх конкурентів, не обіцяє величезної кількості серій, які тягнуться дуже довго. У ній всього 23 епізоди, підкріплені відмінними відгуками та рейтингом.

 

Читайте також: Який диван вибрати: 8 варіантів для різних ситуацій

Красуня Асла мріє стати відомим кондитером і прагне досягти своєї мети. Якось вона перетинається з Бураком, причому не за найприємніших обставин, і з того часу молоді люди один одного не переносять.

Але долю не обіграєш, і вона зводить нових знайомих знову в найнесподіваніший момент.

Історія цілком цікава, а сам серіал дивиться  легко та невимушено, створюючи ідеальну атмосферу відпочинку.

4.Вишневий сезон (2015)

Цей проект має два сезони і дуже сподобався глядачам своєю чарівною романтикою і мрійливим сюжетом, який схожий на казку.

Головна героїня закохалася в Меті ще у дитинстві, але ніхто про це не знав, особливо він сам. Він, у свою чергу, був закоханий у подругу героїні, що розбивало Ойкю серце.

Але одного разу вона відкрила для себе справжнє кохання, коли в її житті з’явився Айаз. Їхні прекрасні стосунки змушують по-справжньому повірити в існування сильних почуттів, а сам серіал пробуджує віру в найсміливіші та найсвітліші мрії та мрії.

 

5.Ранняя пташка (2019)

Головні ролі у серіалі виконали Демет Оздемір та Джан Яман, відомі за ролями у кількох інших турецьких проектах.

Протягом 51 епізоду глядач спостерігає за життям веселої Санем. Щоб самостійно влаштувати своє життя, вона шукає гідну роботу, адже інакше їй доведеться одружитися з нелюбимим.

Одного разу вона нарешті влаштовується на роботу у видавництво, з цього моменту її життя знаходить нові фарби і стає багатим на насичені події. Сюжет інтригує і змушує похвилюватися за головну героїню, але в той же час приносить масу задоволення від перегляду.

Вам також має сподобатись...