Астрологія

Останнє пророцтво старця Єфрема Аризонського про світовий конфлікт, який торкнеться кожної країни на землі

Єфрем Аризонський ступив на шлях служіння Всевишньому у 19 років. У світі юнака звали Іоанніс Мораітіс — послушник одного з найвідоміших афонських старців Йосипа Ісіхаста. Існує думка, що у Єфрема Аризонського був особливий дар пророцтва. Що він бачив? Що пророкував для пересічних людей?

Старець Єфрем Аризонський бачив, що багато людей може постраждати через чорні справи антихриста, який прийде в новому столітті. Це зло використовуватиме багато коштів, але не на благо людей, а на шкоду їм.

Його не цікавитиме ні те, скільки життів можна було б врятувати, ні те, скільки життів він уже занапастив. Нова viйна, затіяна антихристом, відчуватиметься у кожній країні світу.

 

Читайте також: Офіційно: російський крейсер “Москва” потонув

 

За словами старця, шанувальники антихриста сліпі і не бачать його справ. Послідовники його влили їм у вуха стільки брехні, якої ще не знали в цьому світі.

Люди глухі і не чують поклик тих, хто дійсно потребує допомоги, і хто намагається достукатися до них, розповідаючи правду. Той, хто прийшов з viйною, під час viйни і загине. Саме цю думку намагався донести Єфрем віруючим.

Прислухатися до будь-яких передбачень чи ні — особиста справа кожного. Ми ж щиро віримо, що після найтемнішої ночі обов’язково настає світанок.

Потрібно щосили триматися, молитися, вірити, сподіватися. Не падати духом зараз необхідно для кожного з нас. Скоріше запанував би мир — справжня благодать Небес.

Вам також має сподобатись...