Лайфхаки

Найкращі лайфхаки для облегшення приготування їжі

1.Відокремити жовток від білка можна за допомогою пляшки.

Необхідно взяти чисту пластикову пляшку. Акуратно розбийте яйце в тарілці. Пляшку спочатку злегка стисніть в руці, піднесіть горлечко до яєчного жовтка, і потім злегка відпустіть пляшку, щоб жовток засмоктало всередину. Вичавіть жовток на іншу тарілку. Готово!

 

2. Ідеальна глазур

Для того, щоб розтоплений шоколад швидко не застигав, а глазур можна було нанести рівномірно, – використовуйте фен, постійно підігріваючи під час нанесення глазурі.

 

Читайте також: Оля Цибульська та за що їй платять 10 тисяч доларів?

 

3.Паста в сковороді

Хм…Щось новеньке? А ви спробуйте. Щоб зварити макарони, зовсім не обов’язково чекати, поки закипить вода в каструлі. Візьміть сковороду з високими стінками, налийте в неї холодної води і засипайте пасту відразу. Професійні кухарі запевняють, що ніякої різниці не буде, зате паста не злипнеться і приготується швидше.

 

4.Морозиво для тих. хто худне

Ті, хто худнуть, знають, найкорисніше морозиво – приготоване з йогурту! Воно й ніжніше на смак. А ті, хто ще також береже свій час, не просто використовують йогурт, а й заморожують його прямо в упаковці, просто запхавши всередину дерев’яну паличку або ж ложку.

 

5.Терка + масло

Мало хто знає, та якщо змастити  поверхню терки маслом, то можна отримати приємний результат: зменшення тертя і швидке ковзання продукту, нічого не прилипатиме та не засихатиме, наприклад сир чи часник, та й інші продукти, які важко змиваються.

Вам також має сподобатись...