Новини

На своєму місці: 8 речей, які господині зберігають неправильно

Найчастіше люди не підозрюють, що зберігають речі вдома неправильно. Але ніколи не пізно глянути на побутові питання по-новому.

Свіжий погляд на питання зберігання допоможе виправити помилки та продовжити життя багатьох речей у квартирі. Щонайменше 8 речей багато господинь зберігають неправильно.

 

Светри та кофти з вовни
Багато хто зберігає такі речі на вішалках. Однак це неправильно, оскільки через це вовняні речі втрачають форму та розтягуються. Найкраще зберігати одяг акуратно складеним або скрученим у валики.

 

Духи
На життєвий цикл парфуму впливають вологість, температура та світло. Духи не слід зберігати у ванній і не можна допускати попадання на них прямого світла. Краще зберігати парфуми у сухому, прохолодному, темному місці.

 

Сковорідки та каструлі
Якщо складати ці предмети один на одного, то тертя неминуче подряпає поверхню і згодом зітре антипригарне покриття, зробивши його непридатним для використання.

Існує безліч варіантів зберігання каструль та сковорідок: на спеціально встановлених рейлінгах, у висувних кошиках або за допомогою спеціального роздільника в ящику. У крайньому випадку можна робити між посудом прокладки з рушників або випічки.

 

Ножі
Найгіршим варіантом із можливих є зберігання ножів в одному з висувних відділень шафи. Вирішенням цієї проблеми можуть стати підставка із пластику, підвісна магнітна стрічка або спеціальна підставка для зберігання ножів.

 

Читайте також: М‘ясо, запечене з грибами та сиром

Зубні щітки
Ідеальним варіантом зберігання приладдя для чищення зубів є застосування захисного ковпачка, який потрібно надягати тільки після повного висихання зубної щітки.

 

Спеції
Найкраще зберігати спеції у непрозорих керамічних ємностях. Крім того, краще тримати їх подалі від теплих та вологих місць. Надавайте перевагу сухому та прохолодному місцю.

Гребінці
Гребінці та інші предмети догляду за волоссям не рекомендується зберігати у ванній кімнаті, оскільки вологість сприяє поширенню бактерій. Краще зберігати їх у коридорі чи спальні.

 

Лак для нігтів
Краще тримати всі лаки у шафі. Флакони слід зберігати вертикально в тому місці, куди не проникає сонячне світло і де немає перепадів температур.

Вам також має сподобатись...