Новини

Макрон назвав критику його розмов з Путіним втручанням у виборчу компанію

4 квітня прем’є-міністр Польщі Матеуш Моравецький гостро розкритикував Макрона за часті розмови із Володимиром Путіним:

“Пан президент Макрон, ви скільки разів розмовляли з Путіним, і чого ви досягли? Ми не дискутуємо, не домовляємося зі злочинцями, адже зі злочинцями треба боротися…

Ніхто не вів переговори з Гітлером. А ви б вели переговори з Гітлером, зі Сталіним з Пол Потом?”.

Президент Франції вважає таку критику “скандальною” та “необґрунтованою” . Більше того, він вважає її втручанням у перебіг президентських виборів на користь ультраправої кандидатки Марін Ле Пен.

 

Читайте також: Дмитро Ступка та Поліна Логунова розлучилися: блогерка вже показує подарунки від нового коханого

 

Таку заяву Еммануель Макрон зробив у ефірі телеканалу TF1:

“Ці коментарі є і безпідставними, і скандальними, але вони мене не дивують”, – заявив Макрон. Він пояснює їх тим, що Матеуш Моравецький є представником “вкрай правої партії”, а тому він “втручається у французьку політичну кампанію” на користь Ле Пен.

Як доказ цього, Макрон згадав, що Морвавецький “кілька разів зустрічав Ле Пен”. Очевидно, йдеться про Варшавський саміт лідерів правоконсервативних і євроскептичних партій з 11 країн ЄС, що пройшов у грудні 2021 року. Його організатором була правляча польська партія “Право та справедливість”, а одним з учасників – Марін Ле Пен.

Додамо, за 5 днів до першого туру президентських виборів у Франції Марін Ле Пен вдалося різко скоротити розрив від чинного президента Еммануеля Макрона. У разі проходження у другий тур Макрон матиме лише незначну перевагу над Ле Пен – 53% проти 47%.

Вам також має сподобатись...